Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hülye kérdés, de valaki...

Hülye kérdés, de valaki kapott már itt matekból 1est? Ha igen hogyan "léptetek" túl rajta?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam ki az "évem" első matek dolgozatát, hát azt tudtam hogy nem sikerült annyira jól, de amikor megláttam h 1es, elsüllyedtem szégyenemben. Minden tantárgyból 5-s vagyok, kivéve matekból, az mindig 3. Olyan gáz volt, amikor mondta a tanár az enyémet, mindenki hátra nézett, rám...Volt valaki hasonló helyzetben?
2021. szept. 25. 16:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Engem leginkább az zavar h ez az ELSŐ jegyem matekból...
2021. szept. 25. 16:26
 2/11 Pelenkásfiú ***** válasza:
95%

"amikor mondta a tanár az enyémet"

Na, ez eleve undorító, amikor egy tanár felolvassa a jegyeket mindenki előtt.


Szerintem az pont nem baj, hogy ez az első jegy.. hosszú volt a nyár.

Időd pedig lesz kijavítani.

Ha olyan témát tanultok, amit nem értesz, akkor kérj segítséget osztálytárstól, barátoktól, vagy akár itt GyK-n! :)

2021. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig 4-5 voltam matekból, de egyszer azért lett a témazáró 1-es, mert az anyagnál sokat hiányoztam, mellé pedig nem is nagyon értettem (trigonometria volt egyébként a témakör). Azóta már perfektül tudom, csak foglalkozni kellett vele.

Mondjuk ennek már több, mint 10 éve.

2021. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Minden jég megtörik egyszer.
2021. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Én leszartam csak simán
2021. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Eltekintve attól, hogy a tanár fel se olvashatná hangosan, hogy hányast kaptál, szerintem nincs ezzel baj. Mindenkinek vannak olyan dogái, amikre nem készül, nem megy az anyag, és így 1-est kap.

Én is kaptam már egyest matekból, pedig előtte az is ritkaság volt, ha 4-est kaptam, és matek tagozatos osztályban vagyok. Egyszerűen csak annyira unalmas volt az anyag, hogy semmi kedvem nem volt vele foglalkozni, plusz be se lett jelentve a dolgozat.

2021. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is kaptam már egyest matekon gimiben. Tegyük hozzá, hogy arra mindenki egyest kapott mert 90% volt a határ. Volt javító és az sikerült, így ha jól emlékszem végül azt az egyest mégsem kaptam meg. Biztosan volt más egyesem is, rengeteg órán volt vérfürdő (örök hálám a tanárúrnak), de ez különösen emlékezetes dolgozat volt.

Emelt matekos csoport. Amúgy matematikusnak készülök, szóval ne érezd magad rosszul egy matek egyes miatt. Persze törekedj jobbra. Remélem valamennyire megnyugtatott a válaszom.

2021. szept. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezt beszéltük a többiekkel is, hogy nem is olvashatná fel, de mindig azt mondja h "így gyorsabb" mintha kiosztaná.
2021. szept. 26. 09:05
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Már felolvasni is tilos ?
2021. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miénk is felolvassa. Engem annyira nem zavar de kicsit megalázó de hozzászoktunk. Lesz még rengeteg időd kijavitani azt az 1-est
2021. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!