Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Emberek hogy léptetek túl a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek hogy léptetek túl a szakításon? Nektek volt hasonló? És arről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2 és fél éves kapcsolatomnak lett vége 2 nappal ezelőtt,a barátommal szenvedélyes és hullámzó kapcsolatunk volt de nagyon szerettük egymást (vagyis én őt nagyon) 1 héttel ezelőtt össze vesztünk és letiltottam facen nem is beszéltünk aztán 2 nappal ezelőtt felhivott hogy találkozzunk, beszéljünk és elmondta hogy nem akarja folytatni mert mindig megsértődűnk és parancsolgatunk egymásnak ezt mind sírva mondta el nekem és azt mondta szeret, és hogy lehet hogy rossz döntést hozz,és a kapcsolatot akarja tartani, szóval az első kérdésem hogy ha egy ember annyira szeret akkor miért szakít? Miért nem akarja megbeszélni? Teljesen össze törtem ez volt az első hosszú kapcsolatom és az első hogy velem szakítottak nem tudom mit tegyek folyamatosan sírok és azon gondolkodom mennyire vissza akarom kapni de az egom nem hagyja hogy konyorogjek neki várom hogy azt írja sajnálom de tudom hogy az lenne bennem hogy nem szeret igazán ha tudott velem szakitani. Szóval csak nem akarok sírni nem akarom a fájdalmat érezni de még a képeket se bírom kitorolni, folyamatosan nézem a közös képeket/videókat. Ti mit tettetek hogy ne fáljon annyira?

2021. máj. 1. 03:02
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Szeret, de nem annyira, hogy megérje a kapcsolatot.

Ne akard elnyomni az érzéseidet, később sokkal jobban visszaütne.

Sírj, ha akarsz. Legyél mérges, ha akarsz. Nézegesd a képeket, videókat nyugodtan. A kapcsolatokat is meg kell gyászolni, nem csak egy szerettünk halálát.

Hagyj magadnak időt. Ne legyen bűntudatod, ha mosolyogsz, nevetsz. Próbáld meg magad kimozdítani. Barátkozz, élvezd a hobbid, sportolj :)

2021. máj. 1. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Rosszul látod kiscsikó, az állandó veszekedés nem azt jelenti, hogy szenvedélyes a kapcsolat, hanem azt, hogy nem illetek össze.
2021. máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Magamból kiindulva szerintem én is szakítanék, ha a barátnőm (aki elvileg nagyon szeret) letiltana facebookról egy összekapás miatt. A veszekedés egy kapcsolat természetes része, és azzal nem oldod meg, hogy egy tiltással elzárkózol előle. Talán úgy érzi, hogy már nem szereted viszont, és így nincs értelme folytatni a kapcsolatot.
2021. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 molnarmarcell21 ***** válasza:
90%

Majd egy másik szerelem feledteti valamennyire, az idő meg tompítja a fájdalmat. Van aki könnyebben túllép rajta, van aki sosem. Első szerelem?


Szar dolog, de nem tudsz mit csinálni, csak összeszorítod a fogad és mész tovább.

2021. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd térjünk vissza erre, amikor elég érett vagy ahhoz, hogy egy mezei vita miatt (vagy bárminemű veszekedés miatt) nem tiltod le rögtön Facebookon az illetőt. Az kb. olyan, mintha távolsági végzést kérnél tőle.
2021. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 terminator9000 ***** válasza:
100%
Erre nincs gyógyszer, 1 es jól irja
2021. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Hogy vagy, kérdező?
2021. jún. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, kiderült hogy egy lány miatt szakitott velem es együtt vannak azóta a nap óta mikor engem dobott. Próbálom terelni a gondolataim de még mindig nagyon fáj
2021. jún. 9. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!