Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Előfordult veletek olyan,...

Előfordult veletek olyan, hogy azért léptetek ki, mert nem bírtátok a munkát(fizikailag/mentálisan)?

Figyelt kérdés
2021. júl. 3. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kb egy hét után az első munkahelyemen.

Mentálisan nem bírtam, hogy egyesek hülyének néznek, egyébként meg óriási szopás lett volna a meló és kb. arra ment a dolog, hogy a fiatal, energiával teli embereket kizsigereljék (jól lehetett volna egyébként keresni vele)

2021. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


A telekomnál dolgoztam 1 évig diákként, folyamatosan oktatások voltak, ahol a feladatok megoldását tanították és a szabályokat, viszont sosem tanítottak meg mindent, csak egy keveset, nekünk kellett munka közben rájönnünk, hogy mit hogy kell csinálni és a mentortól kellett végig segítséget kérnünk. Ezt az tette rosszabbá, hogy ez folyamatos volt és egyre jobban felhalmozódtak az olyan feladatok, amit gyakran nem tudtunk megcsinálni magunktól, tehát egyre rosszabbul és lassabban dolgoztunk az idő elteltével.


Gyakran nem is tartottak külön oktatást, hanem csak elküldtek egy email-t, amivel kb. semmivel sem lettünk előrébb, de az új feladatokat ugyanúgy elkezdtük kapni. A csoportvezetők nem foglalkoztak azzal, hogy nem tudjuk magunktól megcsinálni az újabb feladatokat, nem szerveztek normálisabb oktatást.


Az első félév egész jó volt, mert rendesen tudtam dolgozni, tudtam hogy mit kell csinálni, esetenként egy-két kérdésem volt a mentorhoz és így szívesen dolgoztam. Ezután az egyre több haszontalan oktatás, és a velejáró feladatok fokozatosan borzalmassá tették a munkát, a végén már egy 8 órás műszakban volt olyan, hogy összesen 1-2 feladatot tudtam befejezni és végig a mentortól kértem segítséget.

2021. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Legutóbbi munkám ilyen volt. Egész nap ülni kellett, mosdóba nem lehetett kimenni, a két kezed folyamatosan foglalt volt, jött a szalagon a termék, csomagold, sorjàzd + mellékmunka, üzemben pokoli hőmérséklet, mire hazaértem leülni nem bírtam kb, nagyon fájt mindenem. Ezen felül egyes dolgok hiánya miatt a szervezetem sem bírta a munkát, és gyulladàssal jelezte, hogy ez nem fog működni tovább. Leszàmoltam.
2021. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen kb 20 szor a legrövidebb idő 3 nap volt, de volt két hét két hónap stb. Nem bírom a hülye főnököket, aztán inkább kiváltottam a vállalkozóit .
2021. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem egy vállalkozóhoz dolgozni, 2 nap után elküldött vidékre dolgozni. Egyedül voltam ott kb 3 hétig, minden rendben volt, csak utána visszamentem és együtt dolgoztunk a műhelyben. Azt 1hétig bírtam. Ilyen nagyképű, fontoskodó, betegesen munkamániás és mellette magára igénytelen embert még nem láttam.
2021. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen voltam már régen ilyen.


És pont most lépek ki hét elején emiatt az új helyemről.. :/


Megkönnyebbülés lesz túlesni rajta.. alig várom hogy túl legyek a beszélgetésen és a cuccaim leadásán.

2021. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!