Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha van jól működő...

Mit tegyek ha van jól működő tanulási stratégiám, csak ha azt követem a tananyag negyedére ha jutnék?

Figyelt kérdés
2021. szept. 28. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Akkor az nem jó stratégia.
2021. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Pontosan. A jó stratégia egyik ismérve, hogy gyorsan tanulsz, nem fél napokat bszol el valamivel
2021. szept. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tehát ha valami működik az rossz, csak mert túlterhelnek? Szerintem idegileg tönkre menni sehogy sem jó. Az élet más területein kiválóan működik.

Tudtommal az a jó stratégia amivel meg is tanulom hibátlanul az anyagot, nem a kettes..

2021. szept. 29. 05:26
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Mindenki túl van terhelve minden oktatási szinten. Mégis lehet kitűnőre teljesíteni úgy, hogy nem rokkannnak bele.
2021. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De ember, nem fogod fel agyilag, hogy aki tud tanulni, annak eleve nem ilyen a hozzáállása? Ez nem kapálás, hogy belerokkanj, hanem egy nagyon király dolog, amkt a megfelelő eszközökkel nagyon is lehet élvezni és nagyon is jól lehet vele haladni, nem pedig egy helyben toporogni.


Világ életemben jó tanuló voltam, egyetemi szinten is, ráadásul nem egy szakon. Nem, nem rokkantam bele, nagyon szerettem csinálni, sportoltam mellette és éltem az életem, nem pedig haldokoltam. Ráadásul rengeteg plusz dolgot is vállaltam a kötelezőn túl, főleg az utóbbi pár évben.


Vagy a módszereiddel (beleértve az időbeosztást) vagy a képességeiddel van probléma, mert egyébként simán el lehet sajátítani azt a tananyagot minden szinten, amit várnak. Nem lenne ennyi diplomásunk a keményebb szakokon, ha nem átlagos képességű emberekre tervezték volna az egészet.

2021. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!