Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról ha egy...

Mi a véleményed arról ha egy embernek nincs meg a nyolc osztálya? Miért nem tudta befejezni

Figyelt kérdés
Akkor is írhatsz ha neked sincs meg! És elmeselned, hogy miért

#iskola #Elemi műveltség #Alapfokú végzettség hiánya #Nem sikerült befejezni
2021. okt. 14. 17:03
 1/2 anonim válasza:

Nem hitte el, hogy a tanulás egyedül neki hasznos. Lehet, hogy a szülei, testvérei ezt nem értették meg vele. Esetleg a tanárok ellen hangolták. Mert a tanárok azért próbálkoznak.

De lehet esetleg szellemi képességek hiánya is. Az ritkább.

2021. okt. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ma az egy nagyon alap dolog, hogy legalább a nyolc osztálya meglegyen egy embernek. Ha ez valamiért nem sikerült gyerekkorban, akkor mindenképpen csinálja meg felnőtt korában, én ezt elvárnám tőle. Kivéve, ha betegség miatt erre nem képes. De a saját gyerekei miatt is csinálja meg, különben mit fog nekik mondani később, hogy tudná motiválni őket a tanulásra? Nekem van olyan ismerősöm, aki nem tud-írni olvasni, de fantasztikus felség és anya lett belőle, a férje felnőtt korában érettségizett le, és mind a három gyerekük egyetemet végzett. Ez azonban a ritka kivétel. Szóval, ha nincs meg a nyolc osztályod, akkor nosza hajrá, menjél és felnőtt korodban is végezd el, soha nem késö suliba járni !!!
2021. okt. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!