Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehetséges fehér emberbol...

Lehetséges fehér emberbol négert csinálni valami orvosi beavatkozás által, vagy valahogy?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 22:45
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
80%
szolárium, csokicső
2009. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%

négert nem ,ugyanis a negrid egy rassz, nem csak a bőrszín különböző, hanem göndör haj, hanglejtés, temperamentum, stb, mind más, mint egy euróapi emberé.

Vagyis négert nem lehet csinálni, de ahogy Jacko-ból csináltak fehér kinézetűt, úgy valszeg lehet fehérből is négar kinézetű embert csinélni, de ő nem néger lesz, hanem átplasztikázott fehér...

2009. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
Van egy sokkal olcsóbb,bár nem annyira tartós megoldás,ugorj bele a kéménybe.
2009. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
Jacko betegség miatt fehéredett, csak kicsit rásegítettek az orvosok meg a sminkesek.
2009. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
De ha Michael Jacksonnak meg tudták csinálni úgy, hogy fehérnek nézzen ki akkor egy fehér embert is meg tudnak úgy csinálni, hogy négernek nézzen ki nem?
2009. aug. 4. 23:19
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
de nem ők csinálták, hogy fehérnek nézzen ki. Arról nem tehetett.
2009. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam, hogy a sok plasztikázás miatt lett az a pigmenthiány betegsége...
2009. aug. 4. 23:28
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

Oké, bocsi, én még így hallottam, hogy direkt akart fehér lenni, de most utánaolvastam...

Amúgy biztos el lehet érni mindenféle beavatkozásokkal(pgmentsejt működés serkentésével talán, ha tudják, hogyan lehet előidézni, bár nem hallottam róla, hogy tudnának ilyet), de attól még nem lesz néger az illető, csak nagyon fog hasonlítani rájuk...

2009. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
23:30-as vagyok, ezt találtam a betegségéről: "...a betegség oka nem ismert, és nem is gyógyítható teljes hatékonysággal, gyakran kiújul..."
2009. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%

Negroid (kongoid)

Elsősorban a Szaharától délre elhelyezkedő területeken élnek ennek a nagyrassznak a képviselői. Ez a legváltozatosabb rassz, ide tartoznak a legalacsonyabb (pigmeus) és legmagasabb (nilotid) emberek is. A rassz jellemzője a széles orr, a vastag ajak, göndör haj. A rabszolgakereskedelem miatt ez a rassz az ameriakai kontinensen is nagy számban megtalálható.



Szóval, a rasszra nem csak a sötét bőrszín a jellemző, hanem a testalkat és az arc jellegzetességei is mások, mint a fehéreké : széles orr, vastag ajkak, göndör haj...

Egy fehér ember hiába festi be a bőrét feketére, virítani fog róla, hogy ő egy feketére festett fehér ember... (Plasztikáztatni lehet az orrot, a szájat, de a haját nem!)


M.Jackson sem tudta "eladni" magát fehérnek, hiába plasztikáztatta magát 1000x, mindig egy néger maradt, aki fehér szeretne lenni.


[link]

2009. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!