Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosisok, hány oldalt tanulto...

Orvosisok, hány oldalt tanultok meg egy nap alatt?

Figyelt kérdés
15-20 megfelelő megértéssel és rögzüléssel. Vagy bírtok ennél többet memorizálni?

2021. okt. 20. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én napi 40 oldalig nem szoktam aggódni. De ez vizsgaidőszakra vonatkozik, akkor már legalább egyszer átolvasott az anyag.
2021. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok képes effektíven megtanulni napi 40 oldalt, mivel abból csak 20 oldalnyi információ rögzül tartósan, a másik 20at gyorsan elfelejtem és keverednek az infók. Szóval jó neked!
2021. okt. 20. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem számoltam az oldalakat, nincs értelme. Más egy oldal a Funkcionális anatómiából, a Gál-féle sebészetből, a Tulassay vagy a Herold-féle belgyógyból, a saját jegyzetedből és a szomszéd lányéból.
2021. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A memorizálás mértékének mérése miatt kérdezem. És nyilván nem egy könnyen és nehezebben feldolgozható anyag között, hanem nehéz-nehéz anyag között.

Ami könnyű anyag, abból 30-35 oldal megvan.

2021. okt. 20. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
tanultok orvosi szociológiát és orvosi kommunikációt is?
2021. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
60-100 oldal amiből csinálok kb. 15-öt, amiben leírom a lényeget.
2021. okt. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Ne hidd azt, hogy itt az emberek napi 5 oldalt is elolvasnak szorgalminidőszak alatt.

Biztos van a 2oo főböl 2 aki ezt meg is csinálja, de nem ez a jellemző.

Ha bekerültél az egyetemre és valóban akarod akkor el tudod végezni.

2021. nov. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!