Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosisok, ti mennyit tanultok...

Orvosisok, ti mennyit tanultok egy nap kb? És vizsgaidőszakban?

Figyelt kérdés
Akik már végeztek, nekik is várom a válaszát :)
2021. máj. 17. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg klinikán vagyok, úgyhogy estefelé ha van időm és legfőkébb energiám.

Szorgalmiidőszakban teljesen vegyes, van amikor több kedvem leülni, akkor van hogy naponta-kétnaponta nekiülök. De van hogy napokig semmi és csak heti 1-2x ülök neki.

De pl múlthéten kb 25 órát tanultam, heti 5 napra elosztva, mert egyszerűn voltak napjaim, amikor hazaértem és kb beestem az ágyba.

Vizsgaidőszakban pedig mindennap tanulok amennyit éppen bírok, meg amennyire kell. Ha elakarom olvasni a vizsgára a diasort és elhatározom hogy azt aznap megteszem, akkor képes vagyok 6-8 órán keresztül annak az egy tárgynak a diasorát olvasni, csak hogy meglegyek azzal is. Ha lébecolok, akkor meg van hogy 1.5 órát bírok ülni egyhelyben és szenvedés az egész nap ha akkor erőltetem a tanulást. Így csak reménykedek hogy vizsgáig mindent megtanulok, próbálom magam rávenni, hogy azért amit tudok azt tegyem meg, ne legyen olyan hogy nem nézem át a lehető legtöbbet amire képes vagyok.

2021. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Többiek?
2021. máj. 17. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hali én másodéves vagyok, elsőben nem tanultam többet csak a zh-k demok elott kb 3-5 napon pár órát. Viszont most ezt másodikban drasztikusan változott mind a tantárgyi mind a saját magammal szemben állított követelményeim miatt. Most se tanultam minden nap azért a szorgalmi időszakban, kb heti négyszer amennyi jólesett, ez pár órát jelent az előadások után. Viszont vizsgaidőszakban leülök délben és megpróbálok magamból estig minél többet kihozni, aztán reggel ismét. Uv hétig betelik az időszak vizsgákkal szóval nagyjából 45 napig minden nap alá kell szedni.
2021. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Húha, az kemény lehet.
2021. máj. 19. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Vizsgaidőszakban reggeltől estig, 45-60 percenként (mikor hogy végeztem a tétellel) tartottam 10 perc szünetet, valamint ebéd után vagy este egy nagyobbat (este edzés miatt tetten le előbb). Ha 9 körül nekiálltam, olyan 11 körül befejeztem.

Szorgalmi alatt változó volt, a főbb tárgyakból viszont sosem álltam úgy neki a vizsgaidőszaknak, hogy ismeretlen lenne az anyag sőt, pl anatómiából már “csak” ismételtem, 2 hét felkészülés alatt így kaptam egy négyest. Mondjuk úgy, hogy a szorgalmi első felében keveset tanultam, inkább csak zh-ra, a második felében már azért le-leültem minden nap és hétvégén is, de nem minden szabad percem ment el tanulásra.

2021. máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :)
2021. máj. 22. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!