Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexiásként hányas BMI-vel...

Anorexiásként hányas BMI-vel kaptál szondát?

Figyelt kérdés

Az érdekel, aki kapott, illetve, hogy melyik kórházban, mennyi időre. Nekem most 11-es a BMI-m és félek, hogy szondát kapok.


17L



2021. júl. 5. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

a 11-es bmi már szondázásra alkalmas állapot, vagy ha együttmüködő vagy akkor dietetikus társaságával elkezdesz majd egyre többet enni, egészen addig amíg legalább 2000kcalt nem eszel meg naponta.

Tudom elég ijesztően hangzik de sajnos valahogy muszáj lesz tömeget rádrakni, hogy hormonálisan (is) elkezdj funkcionálni.


Nem tudom hova valósi vagy de pl a DBT terápia borderlineosoknak és evészavarosoknak egyaránt lett kitalálva. Nagyon sok sikert kivánok neked és remélem jobban leszel!:)

2021. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
BMI 11, már bőven adnak. De nem a súlyodtól, hanem a hozzáállásodtól függ. Én nem kaptam, mert ettem (pedig BMI 13), de ismerek olyat, akinek 15,5-ös BMI-vel is volt, mert nem evett.
2021. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Ez tényleg borzasztó, hogy egyre több tizenéves evés és testkép zavarral küzd.

Az unokám 16 éves, 170 cm magas és 42 kg volt, de hirtelen visszaesett 38 kg. Most intézik a kórházat. Ő csak egy két alkalommal hánytatta magát, egy ideje éhezteti magát. Sok könyörgés re eszik.

Tudod a baj, a társadalomban van, ahogy élünk, a célok amiket élénk támasztanak. Összeroppan az idegrendszer, nem bírja a terhelést.

Sajnos szinte lehetetlen jó pszichológust találni.

De van remény! Egy szebb jövőre!

Jelenések könyve 21:4."És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál sem kesergés sem kiáltás sem fájdalom nem lesz többé...

2021. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Na, hát a vallás pont nem megoldás.
2021. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Aki megteremtette a földet és mindent ami rajta van, ne tudna segíteni? Ki érti, ismeri jobban az emberi test működését?
2021. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Már bocsánat, de a tudomány ezt már rég megcáfolta, csak a valláskárosultak hisznek a teremtésben az evolúció tényei heyett. Ébresztó, ez a XXI. század! Még ha kormányunk vissza is forgatná az idő kerekét a középkorba.
2021. júl. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
:( Mielőbbi gyógyulást kívánok!
2021. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
79%

Ha saját magadnak kellene megdolgozni a napi betevődért, nem lennél ilyen helyzetbe. EGYÉL!!!!!!

Az 1 éves kislányom fél éve szondával él. Szonda nélkül sehogy nem eszik annyit, hogy gyarapodjon.

2021. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Jol van kedves utolso. Koszonjuk a kozhelyet de az eveszavar ennel komplexebb.
2021. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!