Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki egyetemi szakot váltott,...

Aki egyetemi szakot váltott, miről mentetek mire? Megbántátok végül vagy jó döntés volt?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nemzetközi tanulmányokról mentem anglisztikára (SZTE mindkettő). Nekem már nagyon régóta az anglisztika tetszett, de sokan mondták, hogy büfészak, nem jó semmire, ekkor találtam a nemzetközit. Az szimpatikusnak tűnt, plusz nekem az tetszett benne, hogy volt benne nyelvtanulás is. Hát, végül kiderült, hogy még kevesebb lehetőség van vele, mint az anglisztikával, meg nagyon nem tetszett az sem, amit tanultunk. Első félév után hagytam ott.


Az angolt nagyon szeretem. Most vagyok végzős, és nehéz, de sosem jutott eszembe, hogy bárcsak ott maradtam volna.

2021. okt. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyat ismerek, aki pár hónap múlva otthagyta a főiskolát. Valami pénzügyi szakot. Jól tette, nem volt neki való. Csak azért, hogy diplomája legyen valakinek, nem érdemes, ha amúgy nem szívesen tanul.
2021. okt. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én múltkor akivel dumáltam ő építőmérnökiről ment át IT területre, szintén mérnöki karra.
2021. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Egészségügyről váltottam IT-ra, és nagyon jól tettem.
2021. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!