Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek orvosi igazolást?

Hogyan kérjek orvosi igazolást?

Figyelt kérdés

Van egy enyhe köhögésem meg fejfájás, nyilván nem covid, de az egyetem ilyenkor is kéri, maradjunk otthon. Viszont az egyik tárgyból igazolást kell ilyenkor hoznom. Mivel nem covid, adnak ilyen esetben a háziorvosnál?

Mi ennek a módja?



2021. okt. 22. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
6%

Bemész az orvoshoz és kérsz igazolást, aztán ha ad fizetsz neki egy kis hálapénzt.


Amúgy honnan tudod hogy nem covid? Ha manapság bármiféle bajod van az TUTI, hogy covid, más ki van zárva! :-)

2021. okt. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Elmész a háziorvoshoz, és elmondod, hogy mi a bajod. Aztán megmondod, hogy szeretnél igazolást kérni. A háziorvos nem csak covid miatt ad igazolást. :D Ha beteg vagy, akkor lehet kérni. Tök mindegy, hogy covid vagy nem. Én is nemrég voltam orvosnál, köhögés miatt. Kérdezte, hogy kell-e igazolás. Szóval csak menj be, és mondd el a tüneteidet.
2021. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!