Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőoktatásban várható az...

Felsőoktatásban várható az online oktatás/vizsga újbóli elrendelése?

Figyelt kérdés
A fertőzöttek száma az oltottság ellenére is magas. Akkora, mint tavaly ilyenkor volt kb. Sok egyetem már eleve online vizsgával tervez, de sok egyetem meg ragaszkodik a személyes jelenléthez. Részben dacból, mert a tanárok egy részének semmi nem számít, csak, hogy ne lehessen puskázni véletlenül sem, (mintha amúgy nem lehetne olyan online vizsgát szervezni, hogy ne lehessen könnyen puskázni). Kicsit logikátlannak érzem az egészet. Tavaly ilyenkor a komolyabb egyetemek is eleve online oktatást és vizsgát hirdettek, még akkor is, amikor kevesebb volt a fertőzött, mint most. Most meg kötik az ebet a karóhoz. Mindenáron ragaszkodnak a jelenléthez. Semmi korlátozás sehol, csak a kötelező maszkviselés, ami nagyjából semmit nem ér sokak szerint. Kicsit érdekes. Most hirtelen mindent lehet, mindent szabad, pedig a helyzet sok szakértő szerint ennél rosszabb lesz az elkövetkező hetekben. Ennyire sz.rik az egyetem az egészségre? Fontosabb a maradi jelenléti szivatás? Nyugodtan meg lehetne online szervezni egy vizsgát. Nekünk tavaly is esélytelen volt puskázni, mert olyan időkorlát volt és olyan feladattípusok, hogy semmi esély nem is lett volna puskázni. Miért ragaszkodnak ennyire a személyes vizsgáztatáshoz? Mikor döntenek már végre felelősségteljesen, egót háttérbe szorítva, közös érdekeket szem előtt tartva? Eleve utazás végett is jobb az online. NEm szívesen utazik senki tömegközlekedésen a legnagyobb járvány idején. Jó lenne már a XXI. században élni.

2021. okt. 24. 15:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk jövő héttől újra bevezetik az online oktatást 🤗 (PPKE-JÁK)
2021. nov. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!