Befejezzem a félévet?

Figyelt kérdés
Most kezdtem az egyetemet rögtön gimnázium után, de gyorsan beláttam, hogy a szak (gazdálkadás) nem nekem való, egyáltalán nem látom magam benne. Azt is tudom, hogy mit szeretnék helyette, melyik szakot másik egyetemen. Önköltségesen vagyok, úgyhogy az a probléma nem áll fenn, hogy pluszban ki kéne fizetnem valamit. A szakon ahova menni fogok nem felhasználható egy jelenlegi tantárgyam sem, úgyhogy beszámíttatni nem tudnám egyik jelenlegi tárgyamat sem. Ti ebben a helyzetben hogy cselekednétek? Levizsgáznátok, bejárnátok még ebben a félévben, Vagy teljesen hanyagolnátok?
2021. okt. 27. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem járnék tovább.
2021. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A helyedben bejárnék és levizsgáznék, két okból. Először, az itteni tárgyak közül bármelyiket később még el lehet fogadtatni ha másnak nem is de szabadon választható tárgynak simán. Ez pici segítség a következő képzéshez, hogy ott annyival kevesebb időt kell majd a szabadkredites órákra fecsérelni. Másrészt, ez egy lehetőség, hogy kapj egy visszajelzést a tanulási módszereidre, hisz a gimi és az egyetem között van egy szintkülönbség, és jó, ha az ember hozzászokik a terheléshez. Szóval hacsak nem az idegösszeomlás szélén vagy, vagy jobb dolgod van pl. munkát találtál, szerintem teljesíthetnéd ezt a félévet.
2021. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vizsgáz le főleg ha kell is fizetni a kreditekért
2021. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem fejezném be.
2021. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!