Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megbukok kisérettségin, mi...

Ha megbukok kisérettségin, mi lesz a továbbiakban? (azt mondták, aki bukik, normális érettségire nem is engedik menni, mert a tanárokat égetné)

Figyelt kérdés

Magyar miatt nem aggódok. Matekból felmentett vagyok. Töri miatt aggódok rendesen, a tanár mindent tud, mindent elmond az "előadásain", és úgy is kéri vissza. Angolból szintén parázok (és mindenki más a csoportban), a tanár ugyanis össze-vissza halad, magyarázni nem tud, a magántanárommal pedig csak heti 2 órám van, lassan haladunk.


Mondják, hogy következő év elején, februárban vagy márciusban írjuk a kisérettségiket, és akinek egyes lesz, búcsúzhat a normális érettségitől, mert nem égetik magukat, és akinek a kisérettségi nem megy, a normál se fog. Ez komolyan így megy? Megtehetik? Tanulok, tanulok és tanulok, már idegbeteg voltam a szünet előtt, mert kvázi akkor is tanultam, amikor pisilni mentem (mit szépítsek, nem megy egyszerűen, borzalmasan unalmas). Előre fo*sok, mi lesz, ha megbukok, és egy kisérettségi miatt az egész évem megy a kukába.



2021. nov. 1. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi lesz ha megbuksz azon? Semmi.
2021. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetik meg, mivel a "kis érettségi" nem feltétele a normál érettségin való részvételnek.
2021. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "kisérettségi" valami iskolán belüli dolog lehet, kvázi témazáró- jellegű. Ettől még érettségizhetsz, bár nyilván ilyen iskolában piszkálni fognak a tanárok, de megakadályozni nem tudják, hogy 12. végén levizsgázz.
2021. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Minket is ezzel riogattak a tanárok, semmi következménye nem lett, mindenkit engedtek érettségizni a leghülyébbeket is.
2021. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érettségizel, azt nem a tanár dönti el, neki semmi féle beleszólása nincsen, tehát már ilyen alapon sem számít ennek a felmérőnek az eredménye - mert hogy ez csak egy felmérő, némely iskolában iratnak ilyet, és hogy még fontosabbnak tűnjön, elnevezték kis érettséginek. De semmi jelentősége nincsen a továbbiakban.
2021. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is buktam és nem tőrtént semmi se
2021. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!