Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másnak is mondott ilyet az...

Másnak is mondott ilyet az oktatója?

Figyelt kérdés
Tanulóvezető vagyok, ma volt az 5. órám, már az első órától kezdve forgalomba vitt ki meg 2x a rutin pályára egy 10-20 perc erejéig, 1 alkalmat kivéve mindig este megyek vezetni minden héten 2 alkalommal , és ma azt mondta hogy szerinte vennem kell még plusz órákat mert szerinte nem vagyok elég határozott a volán mögött, ami lehet igaz is hiszen előtte sosem vezettem autót még, viszont megmondom őszintén abszólút minden nagyképűség nélkül hogy én nem érzem magam annyira rossznak mint ahogy lefestette a helyzetet, tudok váltani váltóra nézés nélkül, figyelem a táblákat is ahogy csak tudom, és bevallom őszintén kicsit rosszul esett hogy semmi jó szót nem kaptam úgymond, kicsit el is szomorított ez a dolog.5. óra után valóban le lehet vonni ilyen következtetéseket? Sok ismerősömnek ahogy hallottam még a tizen.-huszon akárhanyadik órája körül se megy valami jól, akkor nekem miért kellene az 5. órán annyira jól mennem?

2021. nov. 16. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Nem megy jól az ipar a korona miatt, próbál rávenni plusz órákra.
2021. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok eséllyel amúgy sem lenne meg 29 óra alatt a kötelező km. Így is úgy is kelleni fog a plusz óra.
2021. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Nekem már azelőtt ezt mondta, hogy először gyújtást adtunk volna a motorra, és igaza lett. Neki nyilván érdeke valamennyire, hogy plusz órát vegyél, de tényleg nagyon nehéz 30 óra alatt megtanulni. Az elején én is bátornak éreztem magam, aztán mire a vizsgáig eljutottunk, utólag én is belátom, hogy nem ment az akkor még. Először megbuktam, az is jogos volt, utána pár alkalom alatt rengeteget fejlődtem. Ne vedd magadra, ha végül ügyes leszel, mész hamarabb vizsgázni és kész.
2021. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!