Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az autósiskola oktatója...

Ha az autósiskola oktatója nem adott soha számlát az probléma, jelentenem kéne?

Figyelt kérdés
Igazából szívesen megtenném, hogy jelentem, mert: 1. Így lenne becsületes, számlát adni kell. 2. Végig bunkózta, ordítozta az oktatást, de főleg a végét, amikor már nem lett volna érdemes váltanom. Az utolsó két órán volt a legbunkobb, teljesen elvette a kedvem a vezetéstől és nem vagyok túl magabiztos most a vizsga előtt sem. Az órákat épp, hogy megtartja 2x45 percben, de ez a duplázás nem is túl jo a tanulónak, elvileg 50 perc lenne egy óra, valamint sokszor beugrik ide-oda, múltkor egy olyan jó 80 percet voltunk a forgalomban, de egy 3 percet be is ugrott valahova,meg magyaráz néha, ami nem rossz, csak nagyon kevés ideje van így gyakorolni az embernek, emellett minden egyes hibánál türelmetlenkedik. Még egy óradíjat fizetek neki, a többit már kifizetem így. Ezzel nem vágott át, vezettük a füzetbe, de elég ocsmány dolognak tartom, hogy 5500 forintot elkér 45 percre, amiből örülhetek ha 35-40et vagyok a forgalomban, akkor is ordibál, alpári stilusban beszél, és még ez se elég neki, még a számlával is trükközik meg még az utolsó 2 órán 2x fenyegetett, hogy ha hozzáérek a padkához párhuzamos parkolásnál a terepjáró nagyságú autójával, akkor majd kifizetem. Ordított, amikor csak mosolyogtam rá és annyit mondtam, megpróbálok jobban figyelni. Egyébként összesen 1x értem hozzá a padkához, az is első parkolásnál volt és ott is minimálisan. A többi max közel volt, de tanulóként elég nehéz belőni, hogy 30 centin belül legyél de ne is 15 centire vagy kevesebbre. Köszi a válaszokat! :)

2020. júl. 31. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Jelentheted nyugodtan.
2020. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Jelentsed, remélhetőleg mást nem fog tanítani.
2020. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, az érdekelt volna még, hogy sose csináltam ilyet és hogy kell/érdemes? Most vizsga előtt vagy inkább után? Arról nem kell bizonyíték, hogy, amikor most fizetek, akkor nem ad számlát? Vagy csak szimplán fel kell hívni egy telefonszámot elmondani, hogy nem adott soha és akkor majd ők ellenőriznek?
2020. júl. 31. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!