Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek egy gyerek észreve...

Szerintetek egy gyerek észreveszi ha a másik gyereknek valami baja van?

Figyelt kérdés

megismerkedtünk egy kisfiuval,nekem ugy tünik mintha valami baja lenne,nem tudom megfogalmazni de furcsa.

Kislanyom a jatszoteren odaszaladt mindenkihez de ettol a kisfiutol a kezdetek ota fel.Mostmar ott tartok hogy en is.

Elegge agressziv,karmor,harap dobalozik.

Nem tudom a helyzetet hogyan kezeljen,persze probalom elharitani a bantasokat de igy is sikerult a lanyomat megmarni.

mit tennel ebben a helyzetben?


2011. máj. 4. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Másik játszótér. Nem lehetsz a lányod sarkába, ha szólsz az anyának csak lehurrogna. Vagy elmagyarázod neki, h kerülje, de ha már bántotta, akkor magától is kerülnie kéne.
2011. máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fordított sorrend..először a szüleit kérdezd meg h miért bántotta a gyerekük a lányodat..ha nekedesnek,másik játszótér..
2011. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ő nem jatszoteri,hozzank jottek.masik utcaban laknak.

Az anyukaja raszolt meg elkapta parszor a kezet dehat tudjatok egy pillanat az egesz.

Kicsit kinos a szitu.

A lanyom nem menekul,turi az egeszet,csak megijed,nem sir csak latom hogy nem teetszik neki.Ilyenkor kicsit elvezettem a helyszinrol mintha megneznenk valami mas jatekot.

2011. máj. 4. 20:03
 4/6 A kérdező kommentje:

Beszelgettem az anyukaval,a kisfia mindenkivel ilyen.Elmeselte hogy mar sehova nem mehetnek,nem hivjak oket es hozzajuk se megy senki.nagyon megsajnaltam oket.

Anyum szerint mi se talakozzunk,ferjem szerint adhatnank meg eselyt,hatha valtozik a helyzet.

nem tudom mitevo legyek,most nekem kellene hivnom oket hogy johetnek-e.

2011. máj. 13. 08:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet pont ez a gond h sehova nem mennek,és nem tud más gyerekellel ellenni a kisfiu.nem megoldás h mindenki kerüli őket.most még nagyon jol tanithatóak h mit nem szabad,kisfiam is ilyen volt,de miután bölcsibe került,onnantol semmi gond vele.
2011. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csak olyanokkal találkozom, akivel a lányom is jól érzi magát. Nem erőltetek olyan kapcsolatot, hogy biztosan tudom, hogy fél a lányom valami miatt.

Ha agresszív ez a kisfiú, és ráadásul még csak most ismertétek meg, inkább kerüljétek el, ha lehet. Csak azért, mert sajnálod az anyját, ne találkozz vele. Az legyen a lényeg, hogy a kislányod érezze jól magát, ne az, hogy a másik nő mit érez.

Az én kislányomat egyszer megmarta egy kisfiú, azóta nem viseli el, ha meg akarja ölelni másik kisgyerek, mert azt hiszi, bántják. Megharapta egy kisfiú az arcát, utána hónapokig nem adhatott neki puszit másik kisgyerek. Nagyon mély nyomokat hagyott benne ez a fajta agresszió.

2011. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!