Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt megteheti az oktató?

Ezt megteheti az oktató?

Figyelt kérdés

Egyetem, levelező, elméleti tárgy. Elvileg 3 vizsgaalkalmat kéne minimum kihirdetni. Ehelyett csak kettőt kapunk, ebből az egyik pedig a vizsgaidőszak ELŐTT lesz, ráadásul akkor, amikor éppen óránk van, ahol kötelező a jelenlét...


Ez így rendben van? Mert szerintem nem...



2021. nov. 20. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne mások véleményét kérdezd, mert ha mi azt mondjuk, hogy nem, nincs rendben, attól nem leszel előrébb. Egyébként valószínűleg nincs rendben.

Olvasd el az adott felsőoktatási intézmény tanulmányi és vizsgaszabályzatát (TVSZ), abban le van írva minden. Az abban olvasottakra hivatkozva lehet reklamálni.

2021. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodhatok, mert megbuktatnak, felsőbbévesek mondták, hogy jobban járunk, ha nem szólunk senkinek. De annyira kiakadtam, hogy valahová muszáj volt kiírnom. Panaszkodni, ventillálni. Az összes oktató december karácsony előtti hetébe és január első hetébe pakolta az összes vizsgát, így nem fogok tudni mindre felkészülni. :( Ha most nekiállnék tanulni, akkor persze simán menne, de addig még van vagy 50 oldalnyi beadandóm, amit meg kell írnom. És nem azért, mert nem kezdtem el időben.. Tiszta ideg vagyok, nem tudom, mit csináljak...
2021. nov. 20. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre való a hallgatói képviselet
2021. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!