Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik évetek volt a legneheze...

Melyik évetek volt a legnehezebb a gimnaziumban?

Figyelt kérdés
2021. nov. 24. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó. A történelem tanárom nem fogta fel, hogy bioszból megyek tovább és minden órán én feleltem.
2021. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A legelső.

Akkor még meg kell ismerni a tanárokat, ki milyen típusú dolgozatot irat, mikor feleletet.


A legkönnyebb a legutolsó volt, ott már kB csak azt tanultam amit szeretek, a töltelék tárgyak óráin szalagavatóra gyakoroltunk, király választási kampányt szerveztünk, valahogy a tanárok is felnőttként kezeltek, pl nem volt ránk zárva az iskola ajtó, mint az ovisokra, simán kimehettünk szünetben vagy lyukas órában vásárolni, ügyet intézni. Szerintem életem legszebb éve volt. (2012)

2021. nov. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9.-10.
2021. nov. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

11. Nem a tananyag, hanem a gyakori megbetegedések és a mentális állapotom miatt.


A legkönnyebb a 12. volt, akkor magántanuló voltam, és a saját tempómban készültem a vizsgákra és az érettségire, amik jól sikerültek.

2021. nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!