Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan aki most kezdi a...

Van olyan aki most kezdi a készülést az emelt matek érettségire?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jól esne egy kis bátorítás, illetve azok, akik már túl vannak az emelt matek érettségin, mit gondoltok? Fel tudok 5 hónap intenzív matek alatt készülni?

Most vagyok végzős, fakton vagyok két éve.

Ti, akik most fogtok érettségizni, hová szeretnétek tovább menni?



2021. nov. 30. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én annó februárban kezdtem a komolyabb készülést (a feladatsorok kitöltését heti 2 alkalommal. Ebből kiszámolható kb, hogy mikor érettségiztem, mivel érettségire lettem meg pont az összes magyar nyelvűvel), de egész gimiben + felső tagozatban is nagyon jó matektanáraim voltak és színvonalas oktatást kaptam. És egészen korán tudtam, hogy én matekból emeltezni szeretnék.


Szerintem simán fel tudsz készülni. Sok sikert!

2021. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Neked hogy sikerült az emelt, ha megkérdezhetem?
2021. nov. 30. 20:46
 3/5 anonim válasza:
én is most fogom. igazából szerintem kicsit késő de még megcsinálható
2021. dec. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos alig több, mint 80% lett. Olyan 90% körüli volt a cél. Persze a célnak megfelelt, csak az egóm sérült 😅

1-es voltam.

2021. dec. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Annyira azért ne parazz rá,csak mindenki meg van áldva ezzel,h milyen brutal nehéz az érettségi,és sorolhatnám...mikor meg oda került a sor...úgy mondom ,h egy sima átlagos napon egy felelés rosszabb volt sokszor..(helyzetre nézve) szóval no para..
2021. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!