Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik alapképzések hasonlítan...

Melyik alapképzések hasonlítanak a molekuláris bionika mérnöki szakra?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a szak, de mellette természetesen mást is meg szeretnék jelölni.

Van esetleg még olyan szak, ami ehez hasonlóan ismereteket ad át?

(A kutatás területén szeretnék majd elhelyezkedni és biológiából fogok emelt szintű érettségit tenni)



2021. dec. 2. 10:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%
Molekuláris bionika Bsc-t és Msc -t is elvégeztem, én nem feltétlenül ajánlom a szakot, mivel mindenből egy keveset tanulsz meg és semmiből sincs igazán elég tudásod, nem tudom hogy mi az amit te igazán szeretnél tanulni de kicsit specializálódj pl info+biosz akkor inkább bioinformatikus, ha elektronika+info akkor Mechatronika. Ha kémia és biosz akkor kémiánál lehet szakosodni.
2021. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
58%
A Pécsi tudományegyetemen, 2022. őszén indul először biotechnológia bsc angol nyelven. Én is ugyan ebben az irányban szeretnék továbbtanulni, és én még ezt találtam, ami hasonlíthat a molekuláris bionikához.
2021. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#12 Azóta én is megtaláltam és oda is biztosan fogok jelentkezni.

Te is idén érettségizel?

2021. dec. 28. 20:57
 14/17 anonim válasza:
58%
Igen, én is idén
2021. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
79%

Kedves kérdező, végül hova mentél, és tudnál írni róla 1-2 monatot?

Én most állok pályaválasztás előtt:)

2023. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegul mi lett?
2023. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
20%
biztos nem vették fel, azé’ nem ír…
2023. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!