Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ennyi idősen késő újrakezdeni?

Ennyi idősen késő újrakezdeni?

Figyelt kérdés

31 vagyok, közgazdász alap+mesterképzésem van. 3 évig egy big4-nél dolgoztam,majd egy másik nagy multinál folytattam. Alapszak utolsó évében kezdtem dolgozni ,azóta folyamatosan,megállás nélkül (most már majdnem 9 éve).

Teljesen kiégtem ,megutáltam az egészet,ezt a szakmát,a nagy multikat.

Mindig is érdekelt a divat,hobbiként azóta is jelen van az életemben.

Szeretnék végre azzal foglalkozni,amit szeretek,mielőtt még teljesen kihal itt a lelkem.

Kinéztem a krea-ban egy szakot. Szerintetek ennyi idősen érdemes lehet teljesen újrakezdeni mindent? Kapcsolataim nem igazán vannak ebben a szakmában.

31N



2021. dec. 2. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én hagynám hobbiként, végén ezt is megutálod

úgy is lehet pénzt keresni belőle

2021. dec. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Újra lehet kezdeni, de készülj fel rá, hogy a multis fizetésedet el lehet felejteni. Alkalmazottként alap a napi bejelentés, jobb esetben a határozatlan idejű szerződés minimálbérrel, mellé jön az "okosság", borítékos pénzként. Így is kell?

Gyanítom, nem kell, te is a pénzből élsz. Húzd meg magadat jól kereső multis közgazdászként és mellette indítsd be a bizniszt! A kiégés csak egy rossz szokás, jó pénzért mindent elvisel az ember. Ha most, a multinál olyan pénzt kapsz, amiből megélsz, akkor azzal kell tovább nyomni, mert az fix, a kreativitásod pedig a divatban kell kamatoztatni.

2021. dec. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves kérdező!

Őszintén érdekel, hogy vagy?

Sikerült megtalalnod a helyed?


2-es válaszolónak üzenem, hogy a kiégés komoly dolog!

2022. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!