Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet akkor kezdeni ha a...

Mit lehet akkor kezdeni ha a tanárnö nem igazolja a lányom napját (vagyis két óráról lenne szó, amiröl elkértem)? Én irtam igazolást és nem fogadja el!

Figyelt kérdés
Idág egy napot igazoltam neki ebben az évben!A tanárnö most igazolatlant akar adni neki!Meg hogy küldi a felszólitást a jegyzönek!
2008. dec. 13. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
99%
Nem lehet, hogy van valami a háttérben, amiről nem tudsz? Esetleg beszélj az igazgatónővel!
2008. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs semmi csak éppen nem tetszett neki ,hogy elkértem az óráról!Pedig sajnos nem tehetem mást!De nem értem vagy én nem tudom jól egy szülö egy évben három napot igazolhat vagy nem?Amugy ha valaki két óráról kéri el a gyerekét az egy napnak számit?
2008. dec. 13. 18:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít egy napnak. Igazgatóhoz fordulhatsz, ő majd elintézi neked.
2008. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ha csak egy órát hiányozunk, akkor is egy szülői nap elmegy rá. Viszont iskolánként változó, hogy a szülő hány napot igazolhat. Nálunk is hármat lehet. De van olyan iskola, ahol 2*3 napot, de 3 napot csak egyben. Szerintem beszélj az osztályfőnökkel, hogy mi a probléma. Aztán ha nem kapsz választ, akkor fordulj az igazgatóhoz. Egyébként 10 igazolatlan óra esetén fordulhat a jegyzőhöz.
2008. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Menj be a tanárnőhöz, beszélj vele. ha nem használ akkor az igazgatóval.

Nálunk egy évben 3 napot igazolhatott egy szülő. De ha véletlenül kellett negyedik nap akkor ha tényleg olyan dologról volt szó a tanár elsimította.

Ha valakit elkértek akár 4 óráról is, akkor az semmi. Nem vontak le egy napot. Nem írták be hiányzónak se, vagy nem tudom de nekünk semmi gond nem volt. Anyukám írt egy pár mondatot h engedjenek el, vagy betelefonált.


De ha a tanár szívózik akkor menjetek el a körzeti orvoshoz, hogy legyen szives utólag leigazolni, mert nincs igazolásotok és ez az utolsó esélyetek. Szerintem megteszi. Nekünk is mindig igazolt utólag (ha lógtam :D).

Esetleg visztek neki egy bon-bont is és Boldog Karácsonyt kívántok. persze ezt csak akkor adod oda ha már megírta. :)

2008. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mi van akkor ha van két igazolatlanja? ez mivel jár?
2008. dec. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát én kiváncsi lennék rá mivel jár két igazolatlan!Tud valaki segiteni?Az eddigi válaszokat köszönöm szépen
2008. dec. 14. 10:51
 8/11 anonim ***** válasza:
8%

Asszem ha összejön az 1 nap igazolatlan, akkor évet kell ismételnie.

De nem úgy tűnik, mintha az ofő nagyon bírná a lányod :S Én a helyedben elvinném máshova, mert ez így nem lesz jó..

2008. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Á, egy nap miatt biztos nem kell éves ismételni. Ennek biztos benne kell lennie vmilyen iskolai szabályzatban. Bár volt már, hogy vki a tesi miatt ismételt évet. Bár az tényleg semmilyen szinten, se tanulmányilag, se lélektani fejlődésileg nem jó, hogy ha ilyen a tanár. Kihathat egy életre.
2008. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy három igazolatlan óra tesz ki egy napot. Akkor megy a szülőnek levél, esetleg pénzbírság. De szerintem 15ezernél nem lehet több, mármint úgy értem nem kell egyből hitelt felvenni, tudom ez se kevés de mégse a házat viszik el.

Beszélj az igazgatónővel, vagy menjetek el háziorvoshoz és ha kell könyörögj neki, hogy legyen szíves igazolni mert milyen a tanár... És akkor vágd oda a tanár orra elé az igazolást, hagy egye a fene. Nekünk volt már ilyen és nem tudott semmit sem tenni, mindenki tudta hogy nem volt beteg az illető igazából, de rajta, bizonyítsa csak be.

2008. dec. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!