Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet akkor kezdeni ha a...

Mit lehet akkor kezdeni ha a tanárnö nem igazolja a lányom napját (vagyis két óráról lenne szó, amiröl elkértem)? Én irtam igazolást és nem fogadja el!

Figyelt kérdés
Idág egy napot igazoltam neki ebben az évben!A tanárnö most igazolatlant akar adni neki!Meg hogy küldi a felszólitást a jegyzönek!
2008. dec. 13. 18:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha előre elkérted a lányodat, tehát a hiányzás előtti napon már megkapta a tanárnő az igazolást, akkor az kikérőnek számít, nem pedig 1 napos igazolásnak. De ugye ennek az a lényege, hogy előre meg kell mutatni a tanárnak. (Pl. ha elutazol, és az utolsó 2 óráról elkérnek).
2008. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!