Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén érettségiztem. Meddig ad...

Idén érettségiztem. Meddig ad az iskolám iskolalátogatási igazolást?

Figyelt kérdés
Agusztus 1-én még adnak? És ha igen, az meddig érvényes? (Mindenhol mást olvastam)
2011. júl. 21. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem suli függő. Anno amikor én kértem adtak, de megmondták, hogy csak a hónap végig érvényes.
2011. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
iskolafüggő? csak van rá vmi jogszabály!
2011. júl. 21. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Adnak, viszont az iskolalátogatásira rá van írva, hogy mikor végeztél az érettségivel. Az szerintem, hogy elfogadják-e egy-egy helyen, az már az adott helytől (ügyintézőtől:D) függ:)
2011. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én július elején mentem, és nem adtak, azt mondták, ha hamarabb megyek, akkor TALÁN adtak volna... Elküldtem őket az anyukájukba, hogy mégis ezt miért nem mondták hamarabb, vegyek teljesárú jegyet, mert ugye matrica nem kell diákra, ha szeptemberben nem vagy 18 éves, de aki ugyanabból az osztályból ballagott meg érettségizett meg kap...


Szóval ha nem adnak, üssed őket, vagy adjanak matricát

2011. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!