Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Javító zh-nak/pótlék zh-nak...

Javító zh-nak/pótlék zh-nak ugyanazt szoktak adni mint a ,,fő,, zh?

Figyelt kérdés
2021. dec. 9. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem, annak nem lenne értelme.
2021. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Tanárfüggő, de általában nem.
2021. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Sőt a pót zh általában nehezebb is.

Nálunk pl volt olyan zh hogy nehéz volt, amivel nem is lett volna baj. De ugye nem tudtam kiszámolni a képletek segítségével azt amit kellett, nem lett jó a megoldás és elearning teszt volt szóval ha nem jó a megoldás 0pont. Így pót zh.

Pót zh-ra begyakoroltam a feladat típusokat, a képleteket mindet megjegyeztem ami kellett hozzá. Viszont ledöbbentem, hogy köze nem volt hozzá és igazából még sokat kellett volna számolni ahhoz, hogy kijöjjenek az eredmények amikkel lehet dolgozni képlet alapján.

Ez amiatt van, mert "több időd van felkészülni" így arányaiban nézve nehezebb feladatokat raknak össze a tanárok.

2021. dec. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Két variáció van. Vagy ugyanazokat a feladattípusokat adják fel javítóra vagy teljesen mást (ami lehet könnyebb és nehezebb is). Ha már ismeri a hallgató az oktatóját, akkor tudja, hogy melyik lehetőség várható.
2021. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Feladat típusok biztosan ugyanazok
2021. dec. 9. 18:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megkaptad a választ.
2021. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó a válaszom nem a feladat típusra kérdezett
2021. dec. 9. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha a feladattípus ugyanaz, akkor mi a probléma? Ha 5x helyett 6x-et írnak, akkor már nem tudod megoldani vagy miért lényeges ez? Nyilván adhatják betűre ugyanazt is, de semmivel sem könnyebb.
2021. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem szamolasrol van szó
2021. dec. 9. 19:07
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen lényegtelen. A választ megkaptad már többször is. Adhatják ugyanazt, de nem kötelező.
2021. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!