Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 7 hónap alatt biológiából...

7 hónap alatt biológiából vagy németből könnyebb felkészülni a közép szintű érettségire OKJ mellett?

Figyelt kérdés
Mindkettőből egy alap tudásom van.
2010. szept. 6. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a németnek több értelme van, nem is nehéz belőle az érettségi, ha alap szinten vagy, akkor már most meg tudnád 3-as körülire írni.

de mihez kell? felvételi?

2010. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen felvételi kellene és az ötösre hajtok.
2010. szept. 6. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:

és a szak, ahova jelentkezni akarsz, a bioszt és a németet is elfogadja?

én soha nem szerettem a bioszt annyira, hogy komolyabban tanuljak rá, ellenben mindig is németes voltam, nekem az könnyebb.

de te tudod hogy melyiket szereted jobban.

esetleg próbálj megírni egy tavalyi érettségi feladatsort mindkettőből.

szóbeli tételek nem tudom, hogy mennyire nehezek bioszból. németből csak magadról kell beszélned (család, lakhely, hobbi, nyári munka stb)

2010. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

közben döntöttem.:)

igazából nem is tudom hol áll a fejem,de most jutott eszembe,hogy heti 10 németem van és készülök a nyelvvizsgára,így talán jobb a németet választani.

Esetleg ha valaki még benéz ide,és tudna nekem válaszolni az megmondaná,hogyha átmegyek egy közép fokú nyelvvizsgán,akkor kb hány % körülire számítsak egy közép szintű érettségin?


köszönöm a válaszokat.

2010. szept. 6. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:

a középszintű érettségi kicsit magasabb szint, mint az alapfokú nyelvvizsga. szóval, ha megvan a középfokú nyelvvizsgád, esélyes az 5ös érettségi.

ha jófej a tanár, akkor segít a szóbelin, ez nagyon sokat javíthat még az egészen.

2010. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen okj-n

vagy ?

2019. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!