Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 15db 7 oldalas tétel (70%...

15db 7 oldalas tétel (70% fogalmak, jogszabályok, maradék leíró részek) PLUSZ 10db 4 oldalas tétel, ÚJ TÉMA, NEM VAGYOK JÁRTAS BENNE, 5 nap alatt - napi 6 órában lehetséges? Nektek mennyi idő volna?

Figyelt kérdés

2021. dec. 22. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg talán lehetségesnek tartom az 5 napot erre, ha nagyon penge állapotban vagyok, de nem napi 6 órában, hanem látástól vakulásig. Ha én választhatnám meg, akkor 6-7 napot mondanék, de akkor sem napi 6 órában.
2021. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
6 óra X 5 nap= 30 óra, és van 25 tételed. Így lehetetlen. Szerintem is látástól vakulásig kellene nyomnod. Az már más kérdés, hogy mennyit tudsz befogadni.
2021. dec. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30 óra iszonyú kevés 145 oldalnyi vadidegen anyagra. Egy (10-12 órás) napom kapásból elmenne azzal, hogy legalább 1x elolvassam és értelmezzem az egészet, de ha sok mindennek utána kell benne néznem, egész biztosan több napba is telne feldolgozni. És akkor még nem is célzottan tanultam, "csak" nagyjából átrágtam magam rajta.
2021. dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én nem tudok egy nap egész nap tanulni, inkább minden nap egy kicsit. Én 3 héttel a vizsga előtt kezdtem volna el kb.
2021. dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi a 2 és 4-es vagyok én. Közben írt valaki. XD
2021. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!