Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvvizsga amnesztia 2022...

Nyelvvizsga amnesztia 2022 újra lehetséges?

Figyelt kérdés

2021. dec. 28. 22:24
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/291 anonim ***** válasza:
48%

De mit lehetne még tenni ?


Közel 10 ezer ember írta alá a petíciót , nehogy már ennyiben maradjon az amit elszeretnenk érni

2022. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/291 anonim ***** válasza:

Pl ülj le tanulni, szerezz nyelvvizsgát. Minden normális ember ezt csinálja…


Egy diplomás embertől elvárható egy nyelv középszintű ismerete…

2022. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/291 anonim ***** válasza:
48%
Azt csináltam , csinálom de nem sikerült
2022. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/291 anonim ***** válasza:
66%

Itt nem arról van szó, hogy tegyük le a nyelvvizsgát. Renden nyilván leteszem magam miatt is.

De ez kva nagy igazságtalanság. Engem ez idegesít! Már megvan a nyelvvizsga időpontom, de nem tudok túljutni ezen az igazságtalanságon,hogy visszamenőleg minden szerencsecsomag megkapta,csak mi nem. Miért van ez? De tényleg érdekelne.

2022. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/291 anonim ***** válasza:
A fideszesek mar megkaptak, a valasztasoknak meg mar egyebkent is vege..ennyi a valasz. Engem is bosszant, de nincs mit tenni. Nekem is hatra van meg a nyelvvizsga pedig mar januarban vegeztem, egy ideig meg bent fog allni a diploma, sajnos a jelen helyzetben nem a nyelviskola az elso…orulok, ha a szamlaim befizetem DE Magyarorszag elore megy nem hatra juheee..
2022. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/291 A kérdező kommentje:
Nekem is pénzt kell gyűjteni..😞
2022. ápr. 27. 21:37
 237/291 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem a mostani választásnál miért nem kampányoltak ezzel ?


Ez tudom már teljesen mindegy mert nem változtat a helyzeten de érdekelne

2022. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/291 anonim ***** válasza:

#234: Ezen pedig lépj túl, N+1 súlyos igazságtalanság fog még érni... Én ezt akkor tanultam meg, amikor 2 éve kiküldte a NAV az 1 milliós vagyonszerzési illetéket, mert 16 millió hitellel (20 évre..) megvettem egy 24 milliós panellakást. Ezután még lökjek oda az államnak 1 milliót, és dögöljek meg, mert lakni akarok valahol. 31 éves voltam, mégsem élhettem a 35 éven aluliak első lakás/ fele illetéke kedvezménnyel, mert az ingatlan értékét 10-15-20 (???) éve 15 millióban limitálták, amikor annyiért még kisebb palotát is megkaptál. Most pedig mit? Maximum falun valami szart, de városban, kicsit nagyobb településen semmit. És itt bsszák az anyjukat 12 éve a nyakunkon 2/3-dal a kormányon és bsztak megemelni a határt, hogy *igazán* segítsenek a fiataloknak! Miért? Ja, mert úgyis kifizeted, mert nem tudsz mást tenni....


Miért meséltem ezt el neked? Mert én ezen kipuffogtam magam, és túléptem. Túlléptem azon, hogy 1 kemény éven át a hitelre+fundamentára+navra+rezsire kerestem, emellett maradt kb 50e kajára, meg úgy bármire. :D Ez van. Baromira túlléptem rajta, mert nem tudtam vele mit tenni. És ez akkor jött ki igazán, amikor az év folyamán N+1 ember hüledezett el ezen, hogy "úúúúristen komolyan ennyit kell fizetni"? Én meg már csak nevettem kínomban. A bsszákmegezéssel sem jutottam előrébb...


Nevess te is kínodban, oszt ennyi.

2022. ápr. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/291 anonim ***** válasza:
Én is rohadt mérges vagyok. Jelenleg mesterszakom utolsó félévét végzem, és hiába van angolból felsőfokúm, ha anno a követelményeknél azt írták, hogy egy másik nyelvből is kell a középfokú, ráadásul úgy hogy az egy EU által elfogadott vagy orosz legyen, tehát mondjuk az eszperantót sem fogadják el, holott a könnyűsége miatt rengeteg nyelvvizsga hiánnyal küzdő hallgatónak lenne segítség. Ráadásul az idei tanév első felében még erősen tombolt a Covid, sok helyen szeptembertől januárig ugyanúgy online úton volt az oktatás, szóval többek között ezért is igazságtalan. Ja meg előtte egyetlen hallgatót sem értesítettek nálunk nyelvvizsgával kapcsolatban.
2022. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/291 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még csak annyi hogy függetlenül a HÖOK döntésétől, én azért továbbra is kicsit reménykedem, hogy az egyetemünk legalább azoknak elnézi, akinek angolból felsőfoka, vagy olyan másik nyelvből van bizonyítványa, ami nem hivatalos az Európai Unióban, bár ennek sajnos max csak 10% az esélye.
2022. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!