Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvvizsga amnesztia 2022...

Nyelvvizsga amnesztia 2022 újra lehetséges?

Figyelt kérdés

2021. dec. 28. 22:24
 261/291 anonim ***** válasza:

Amúgy miből gondoltad, hogy a te vergődésed nekem számítana, vagy változtatna a véleményemen?


Főleg úgy, hogy kettőig nem tudsz elszámolni, mert csak 2 diplomát írtam, te pedig már hármat…


A nyelvvizsgátlan diplomádat is felmentéssel végezted el??

2022. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/291 anonim ***** válasza:

Aki ilyen okos, annak azt hittem csak harom diplomaja lehet…🧏‍♀️


Egyaltalan nem celom a velemenyedet megvaltoztatni, eszemben sincs, gondold csak tovabbra is azt, hogy a nyelvvizsga papir nem csak a toaletten lehet fontos…💆💆💆

2022. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 263/291 anonim ***** válasza:

Ok, érvek elfogytak jöhet a személyeskedés…

Nem vártam többet… :-)


Látom, nagyon szereted az emojikat, kapsz is párat: 🤡🤡🤡🤡🤡

2022. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 264/291 A kérdező kommentje:
Nem annyira a diplomaszáma a lényeg, egy kemény szak mellett igenis nagyon nehéz megcsinálni
2022. máj. 29. 17:47
 265/291 anonim ***** válasza:

Nálunk pl 2 különböző nyelvből felsőfokú nyelvvizsga kell....

Egy megvan, mád dzakon már kézhez kapnám a diplomát. De egyedül ezen a szakon kell 2....

Mindez rengeteg pénz...szerintem ez gusztustalan lehúzás,nem több.

A nyelvvizsga központok zsebét kell tökni,biztos van ott pár haver.

Külföldön pl. ez miért nem elvárás? Mégis több ember beszél idegen nyelvet. Talán itt is többen beszénének,ha nem lenne ez a fojtogató kényszer.

Én a mestert már külföldön tervezem,ahol a felsőoktatás normálisan van felépülve.

2022. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 266/291 anonim ***** válasza:

#264:

Én vagyok a diplomaszámos.


Mérnöki diplomám van, a műszaki vonal azt gondolom kemènynek számít. Mégis megcsináltam. És nincs nyelvérzékem, a nyelvtan nagyon nehezen ragadt rám.

Tényleg nem bántásból, de ne a kifogásokat keresd, hanem foglalkozz a nyelvvel. Meg kell csinálni a nyelvvizsgát, pont.

Hiába mondogatod később, hogy de a GYK-n is egyetertett veled egy névtelen ismeretlen, hogy szerinte az ének-tene tanárnőnek sem kellene nyelvvizsga, főleg ha egy nem nemzetiségi iskolában tanít egy zsákfaluban, ami ráadásul Borsodban van és halmozottan hátrányos helyzetű.

Senkit nem fog érdekelni… a diplomád meg kell 🤷‍♀️

2022. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/291 anonim ***** válasza:
Utolso te tenyleg nagyon retard vagy. Orulunk, hogy amnesztiaval hozzájutottál a 10 eve beszorult diplomadhoz, de most mar lodd le magad tenyleg. Hiaba gorgeted az enek-zene tanar peldajat, akkor sincs semmi ertelme papirt kerni tole, meg akkor sem ha egy olyan nagysagos mondja ezt, mint te🤓 ha neked ez nevetseg targya, hogy zsakfaluban, halmozottan hatranyos helyzetu gyermekeknek tanar sem biztos, hogy jut akkor nevess rajta. A 2 diplomad nem hazudik. Erre mondjak, hogy iskolaban nem lehet mindent megtanulni, mert van amit az ember visz magaval.
2022. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/291 A kérdező kommentje:
Persze gondolom megcsinálom, csak államvizsga után, nekem az anyagiakkal van a problémám, mert nagyon drága volt az egyetem, kemény volt ez az 5 év. Szerintem az anyagiakkal sokunknak baja van, sajnos a szüleim nem tudnak belefizetni, nem tehetik meg. De persze ugyanúgy leülök tanulni, csak jó nagy szorongással, hogy meddig elég ez így, tanárhoz hogy menjek, vizsgadíj kb elveszi az egész pénzemet. Sajnálom, hogy nem érted a lényeget, kérlek legyél kicsit empatikusabb, S ne rögtön ítélkezz.
2022. máj. 29. 21:13
 269/291 anonim ***** válasza:

#270:

Az a nagy helyzet, hogy a másik visszaüt.

Nézd meg szépen, miket engedtèl meg magadnak velem szemben, kezdve onnan, hogy te kezdted a szenélyeskedést velem.

És legutóbb màr hova jutottál el.

Igen, ilyenkor már a másik is meg fog engedni magának kevésbé vállalható stílust….


Lehet, hogy én vagyok a jövő mérnöke, ám amíg én a wc kefét megfogva szart is tudok puculni a mérnökség mellett ha az èlet úgy hozza…

… addig te megmaradsz a szarpucolásnál, mert másra bem vagy jó.

Mert te az n+1. kifogást keresed mindenre, mutogatsz azokra akik tettek és el is értek dolgokat. Közben pedig láthatóan 0 vagy, ezt meg is mutattad.


Most gyorsan személyeskedj vissza valamit, majd sírd el a bánatod, hogy a jövő értelmiségi mérnöke milyen csúnya stílusban mert visszaírni neked a bunkóságaidra.

Mert bunkónak lenni is csak neked szabad úgy látszik :-)))



Amúgy már ígérted, hogy a hozzám hasonló értelmiségi senkikkel nem vitatkozol. Lassan megtehetnéd, hogy bevàltod :-)

Ja, kapsz emokikat is, mert neked ez a szint:

🤣😀🤡🐒🤷‍♀️🚨🥲😕🫠😱🙄🏳️‍🌈🤢🤑😉🤭😆🔴😵‍💫🥰☹️❓😃🫢

2022. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 270/291 anonim ***** válasza:
Nem lehet még tenni valamit?
2022. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!