Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemistaként mivel töltitek...

Egyetemistaként mivel töltitek a napjaitokat, miután végeztetek az összes vizsgával, és még van mondjuk egy pár hét az új félévkezdésig?

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Én már 2 éve végeztem az egyetemmel, de kb minden félévben próbáltam elmenni diák munkára, minden félére. kb mindig volt 1 hónap szabad időm, mert próbáltam a legtöbb vizsgám letudni decemberben.

Az utolsó 2 félévben, meg már szakirányosan kerestem diák munkát és később gyakorlati helyem is az lett, amit anno dolgoztam. :)

2022. jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Pihenéssel
2022. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Programozni tanulok. Végre van rá időm.
2022. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most végzősként szakdolgozatot kell írnom és nyelvvizsgára készülök, de azért próbálok némi pihenést is belesűríteni, barátokkal találkozni, sorozatot nézni, hobbizni stb. Általában semmi extrát nem szoktam csinálni, mert nem szokott sok időm maradni és igazából örülök, hogy túl vagyok a vizsgákon stb., csak végre pihenni akarok nyugiban. Azt élveztem mindig a legjobban, hogy végre nem kattog az agyam folyamatosan, hogy most akkor minek mi a határideje, mit meddig kell feltölteni, mit kell elolvasni stb., hanem tényleg ki tudtam kapcsolni arra a kis időre.
2022. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Munka, nyelvtanulás, időtöltés barátokkal + családdal, takarítás, extra skillek tanulása, ügyintézés, pihenés, mesterszak kiválasztása.
2022. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg lesz kb 3 hetem a 2 félév között,még vannak vizsgáim. Dolgozni tervezek majd.
2022. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Sportolok, dolgozok (mondjuk azt szorgalmi időszakban is), elutazunk valahova, kirándulunk, megtervezem a következő félévem, ilyesmi.
2022. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Olyan dolgokat csinálok, amikre félév mellett kevesebb időm van, mint szeretném. Dolgozni járok, eleget alszok, sportolok, barátokkal találkozok, olvasok, párommal töltök időt normálisan, befejezem a jogsit, előre készülök az új félévre.
2022. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Én anno:

- eljártam uszodába, napközben, akkor kevesen voltak és olcsóbb is volt

- önkénteskedtem pár napot állatmenhelyen

- diákmelóztam, de lazán, csak 1-2 napot

- barátokkal találkoztam

- örültem, hogy otthon lehetek, fórumokat, cikkeket olvasgattam az érdeklődési köreimmel kapcsolatban

- örültem, hogy otthon lehetek, kreatív hobbiztam

- nem vagyok nagy filmes, de egyszer-egyszer megnéztem egyet

- némileg segítettem otthon



Most estin örülök, hogy végre szabadok az estéim munka után. Találkozom barátokkal, de általában olyan energiahiányos vagyok, hogy az edzésen kívül csak punnyadok otthon. Sokszor még az érdeklődési köreimről való olvasgatáshoz sincs annyira kedvem.

2022. jan. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pihenek, nyelvet tanulok, sütök-főzök, sorozatot nézek, családdal és barátokkal töltök több időt, olvasok.
2022. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!