Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki érti és tudja jól, hova...

Ki érti és tudja jól, hova kell egy versben vesszőket tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon gyorsan kéne egy segítség. Ma estig be kell küldjem két versemet, viszont a vesszőkkel nem vagyok teljesen biztos, hogy jó helyen vannak vagy nem.

Tudom ez nem illik a gyakori kérdésekre de kéne segítség.

Esetleg valaki tudja és van ideje? Nagyon nagyon hálás lennék. Annak elküldeném üzenetbe a két verset.



2022. jan. 14. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy versnél kötelező vesszőhasználat szerintem...
2022. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Saját vers? Oda teszed, ahova akarod. Írhatod akár teljesen írásjelek, tagolás nélkül is.


Amúgy meg rendesen pakolod ki, ahova a nyelvtan is megköveteli egy mondaton belül.

2022. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen. Csak például egyszer mikor az iskola újságába bekerült egyik versem, a szerkesztő átnézte előtte. Rengeteg vesszőt tett pluszba és mondta, hogy vesszőhibám van sok
2022. jan. 14. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Küldjed nekem, kijavítom.
2022. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!