Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki közgazdász és menedzsment...

Marses kérdése:

Aki közgazdász és menedzsment szakon tanul az be tudná írni a tankönyvlistát első évfolyamtól? Még nem végzem a szakot csak szeretnék előre tanulni valamennyit. Normális listát nem igazán találtam eddig.

Figyelt kérdés

2022. jan. 15. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is melyik egyetem? Melyik tanár? Ahány egyetem és oktató annyiféle könyv... Van kötelező és ajánlott irodalom, és vannak az előadás anyagok. Az órai anyag az elsődleges. Ill. van ahol eltérések is vannak, másképpen rendszerez az oktató, mint a könyv szerzője.


Attól még jó dolog megnézegetni, de tanulni ne akarj előre, mert szerintem felesleges. Inkább arra törekedj, hogy a felvételid legyen minél jobb, ill. ha közgáz szakra mész, legyen jó matekos alapod.


De ilyen szakot én nem láttam, hogy közgazdász és menedzsment, gazdálkodás és menedzsment van.

2022. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazad van én írtam el gazdálkodás és menedzsment szakra gondoltam.

Főleg a kötelező irodalom érdekelne. A Corvinus egyetem lenne a cél.

2022. jan. 15. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Gazdálkodási és menedzsment szak van. Nincs tankönyvlistám, mert nem tanultunk tankönyvekből, kivétel a mikro és a makro. Minden más tárgyból az oktatók állították össze az anyagot és tették fel elarningre.
2022. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!