Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen proginfón egy héten...

Egyetemen proginfón egy héten mennyi/meddig vannak órák?

Figyelt kérdés
Jelenleg 17 éves vagyok és proginfóra szeretnék jelentkezni 1 év múlva, de bejárós akarnék lenni ami kb 1-1.5 óra buszozás oda vissza. Azt tudom hogy minden egyetemen más és más és saját magadnak alakíthatod valamennyire, de eltudnátok küldeni az órarendet, aki proginfóra jár? Sok segítség lenne, hogy legalább tudjam hogy nézhet ki egy heti órarend.

2022. jan. 20. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet tudni. Az fix, hogy 8:00 és 20:00 között lehetnek óráid (nappalin). Hogy hogy vannak meghirdetve meg hogy tudod felvenni őket, az tárgyfelvételig nem derül ki igazán.
2022. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A mintatantervben megnézheted, hogy egy félévben kb. hány órát kell bejárni ajánlottan
2022. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy láttam múltkor, hogy heti 25 óra.
2022. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!