Csak1felhasználó kérdése:

Egyetemen bukás?

Figyelt kérdés

Ez volt az első félévem proginfósként az egyetemen és hát sikerült 2 gyakorlaton megbuknom. A két tárgy progalap és kalkulus. Ilyenkor mi van? Ilyenkor átsorolhatnak önköltségesre vagy nem? Ezeket a tantárgyakat következő félévben fel kell vennem és a progalap 2-vel, illetve a kalkulus 2-vel is csúszok, vagy ha keresztféléves a tárgy, akkor egyszerre felvehetem mindkettőt vagy hogy van ez az egész? Illetve olvastam azt, hogy ilyenkor a bukott tárgyak nem számítanak bele a féléves átlagba sem, ez tényleg így van? Illetve ha emiatt nincs meg a megfelelő kreditszám a félévben, akkor mi a teendő?


Nem találtam semmilyen hasznos információt, hogy ilyenkor mit kellene csinálni, emiatt kérdezem ezeket. Nagyon hálás lennék ha valaki leírná, hogy milyen tapasztalatai vannak a bukással kapcsolatban, mit kellene ilyenkor csinálni. Bárminek nagyon örülnék.



#egyetem #bukás #gólya #egyetemenbukás #proginfós
2021. nov. 28. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
98%

hajj de nagyon titkos lehet ennek az egyetemnek a neve.

amúgy tanulmányi és vizsgaszabályzat. ami ott le van írva az a mérvadó. plusz tanulmányi osztály és szakirányodnak megfelelő ügyintéző.

2021. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az még hagyján, de az is biztosan le van írva, hogy mik az átsorolás feltételei, és gyanítom, hogy nincs beleírva, hogy nem lehet tárgyból megbukni...
2021. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!