Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óvodapedagógus szakos hallgató...

Óvodapedagógus szakos hallgató vagyok. Az előző félévben úgy mehettünk gyakorlatra, ha védettségi igazolvánnyal rendelkezünk. Mi lesz februártól?

Figyelt kérdés

Az egyetemen csak akkor mehettünk gyakorlatra, ha érvényes védettségi igazolvánnyal rendelkezünk. A csoport nagy része rendelkezett antitest alapú védettségi igazolvánnyal, amit többen meghosszabbítottak.

Szerintetek az új jogszabály értelmében hogyan kezdhetjük meg a következő félévünket?


Sajnos sokan nem merünk úgy oltakozni, hogy rengeteg antitest van a szervezetünkben..



2022. jan. 21. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Februártól csak oltási igazolvánnyal mehettek gyakorlatra.
2022. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Viszont addig maximum 1 oltást tudunk felvenni..ami ugye még nem számít érvényesnek. Teljes letargiaban vagyunk, ez körülbelül 10 embert érint.
2022. jan. 21. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Így jártatok.
2022. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Biztos hogy nem mehettek gyakorlatra. Én gyógypedagógus hallgató vagyok, és tőlem decemberben is kérték az oltási igazolványt.
2022. jan. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!