Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy összességében nehéz...

Úgy összességében nehéz érettségizni minden tantárgyból alapszinten?

Figyelt kérdés

2022. jan. 22. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tanulsz rá, akkor nem. Ha le se szarod, érhetnek meglepetések.
2022. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos képességekkel nem
2022. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Túl van lihegve.
2022. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Érettségizni közép és emelt szinten lehet. Az alapszint az az általános iskola. Szerintem egy 2-3 körül simán lehet hozni, de azzal nem tudsz továbbtanulni.

Vedd figyelembe, hogy 3 év múlva teljesen más lesz az érettségi, sajnos ahogy elnézem, nehezebb lesz.

2022. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanolyan gagyi évtizedek óta és ez nem fog változni. Ez nem szint. Nem lesz nehezebb.
2022. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egy nagy semmi. Egyetemen adott esetben 1 vizsgára többet kell tanulni mint az egész érettségire
2022. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
Pedig nehezebb lesz, mert magyarra és törire tesztet szeretnének betenni. Magyarból meg nem lehet majd választani, egy téma lesz, és arról kell írni.
2022. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
A teszt miért nehezebb? Ott a jó válasz a papíron. Ez még könnyebb is, mint most.
2022. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha a 12 elmúlt évben tanulgattál azért, akkor azért merem állítani, hogy az érettségivel nem lesz bajod, nem nagy erőfeszítés összeszedni egy jobb jegyet. Viszont ha addig nem nagyon tanultál, akkor matekból érdemes időben kapcsolni és elkezdeni gyakorolni, illetve töriből is, mivel a töri írásbelin bármilyen tanult témából felrakhatnak kérdéseket.
2022. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Nem nehezek. Józan ész + a négy év tudása .

Magyar: vicc igazából . Sokszor a semmiről kell írni . Javító tanártól nagymértékben függ . Én arra nagyon nem készültem .

Matek: arra érdemes gyakorolni otthon , ha az órán nincs ismétlés. A függvénytáblát lehet használni közben , de jó tudni, hogy mikor mit is kell alkalmazni.:D

Töri : ha négy évig tanultál rá normálisan és érted is, akkor erre sem kell készülni .( Én szerettem a törit. A készülésem pedig az volt, hogy érettségi előtt 1-2 héttel végig olvastam a füzeteimet. Az első részéből elértem 49 pontot az 50-ből . ) Az atlasz sokat segít és sokszor nem a lexikális tudást kérdezik.

Nyelvek sem vészesek.

2022. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!