Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy összességében nehéz...

Úgy összességében nehéz érettségizni minden tantárgyból alapszinten?

Figyelt kérdés

2022. jan. 22. 19:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
8-asnak, a teszt nem feltétlenül azt jelenti, hogy feleletválasztós teszt. Lehet kifejtős kérdés, pl. definiáld, hogy mi az eposz. Máris nehezebb, mint egy szövegértés, nem?
2022. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden iskolában a tanárok halálra ijesztik a diákokat az érettségivel kapcsolatban. Hidd el, tényleg túl van lihegve. Én sosem voltam egy kimondottan jó tanuló, nem készültem rendszeresen, érettségi előtt pár hónappal csinaltam meg az előző érettségi feladatsorait szóval tényleg nem vittem túlzásba az összes 4-es 3-as lett.
2022. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem nehéz egyetemhez képest töredéke :)
2022. jan. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%
Egyetemen esetenként egy-egy vizsga nagyságrendekkel nehezebb és több energiát igényel mint az egész érettségi összes tárgya
2022. jan. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A képességeidtől is függ nagyban. De sok-sok gyakorlással is lehet jó eredményeket elerni. De annál nincsen jobb felkeszülési gyakorlás mintha minden tantárgyból (abból amiből emeltezel azt emelt szinten) 2000-ota kinyomtatod az osszes érettségit, állítasz egy ébresztőt 2-3 orara (attól függ hány órás az adott erettsegi) es addig töltöd ki. Ha valami nem megy a végén megnézed, és a végére egyre jobban fognak menni. Persze ezek csak az írásbelik, szobelikre máshogy kell.
2022. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!