Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Túl késő már abbahagyni?

Túl késő már abbahagyni?

Figyelt kérdés

2 egyetemet végzek, de viszonylag hasonó területen. Az egyiket levelezőn. Úgy voltam vele, hogy ha már elkezdtem befejezem, de most a vége fele kicsit elbizonytalanodtam... nem sok tárgy kéne már, de 1-2 félévig eltelne még, utána a szakdoga, és tudásból sem ad semmi extrát meg a papír sem fog számítani szerintem, mert lesz mellette egy másik ugyanazon a területen.

Viszont annyi idő meg pénz belement már szóval abbahagyni is kár lenne... Szóval nem tudom mit csináljak most.


Bármilyen tanácsot elfogadok, előre is köszönöm.


2022. jan. 22. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy milyen területen. Bár, én úgy vagyok, vele, ha már pénzt én időt-energiát fektettél bele, akkor csináld meg. Saját bőrömön tapasztaltam, hogy milyen az, mikor az osztatlan képzés 8. félévében jön rá az ember, hogy valójában mit szeretne csinálni, de már befejezem, ha eljutottam idáig.


Ha lehet egy ilyen voksot tenni, szerintem fejezd be! Ha viszont nagyon terhes (munka, jobban kedvelt szak rovására megy), akkor meg engedd el.

2022. jan. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gazdasági terület mindkettő, de jogos, ha már ilyen közel vagyok akkor érdemes már befejezni, köszönöm!
2022. jan. 23. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Fejezd be. Pillanatok alatt meglesz. Hajrá :)
2022. febr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!