Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy dj legyek?

Mi kell ahhoz hogy dj legyek?

Figyelt kérdés
Kell valami végzettségem legyen? A zenéhez nagyonis van érzékem, ezt a zene tanárom is megjegyezte és azt mondta jó lenne ha zene szakra mennék továbbtanulni, viszont más suliba kerültem mert nem voltam hajlandó énekelni mások előtt a felvételin. Ez most lényegtelen, engem az érdekelne hogy milyen végzettség, mi kell ahhoz hogy dj legyek? Érettségim meg kell legyen?

2022. jan. 23. 00:37
 1/6 elistvan ***** válasza:
27%

Szerintem nincs ilyen kitétel. Ha hivatalosan akarod űzni az ipart a dj szövetségnél lehet tenni dj vizsgát illetve lehet tanfolyamra járni.

[link]

2022. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jópár éve nem kell már vizsga. Nyilván rájöttek, hogy sehol nem éri meg a majomkodás.
2022. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak elszántság kell és érzék, más nem.
2022. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak elektronikus zene tanfolyamok ahol megtanitanak neked programokat. Onnantól kezdve neked kell menedzselned magad, sokat gyakorolni, más DJ-ktől tanulni és bekérned magad szórakozóhelyekre, kezdve az igénytelenebbekkel :D Lehetsz nagyon jó DJ idővel, és akkor általános kereslet lesz rád egy nagyobb városban.
2022. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne sózzátok már rá a tanfolyamokat :D Millió videó van a youtube-on, azért nem egy gitározásról van itt szó. Alapokat meg kell tanulni, megnézni pár videót, hogy hogy kell keverni, onnantól kezdve meg csak az érzéket kell kifejleszteni. Elmagyaráznám ezt én is 10 perc alatt, onnantól kezdve meg ígyis-úgyis magadra kell legyél utalva, semmi szükség nincs többtízezres tanfolyamokra.
2022. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, persze a "DJ tanároknak" is megkell élniük, ezt értem, de miután megtanulja az ember, hogy mi micsoda, meg megnéz 1-2 példát a keverésről, onnantól kezdve nincs szükség másra, csak saját magára. Persze azért sok idő kell, hogy kényelmesen csinálja a dolgát, de azon amúgyis egyedül kell átesnie, hogy a saját stílusát kialakítsa. Én megnéztem az alapokat a youtube-on, megnéztem pár videót élő mixekről, ami ráfokuszált a keverőre, és az már bőven elég volt ahhoz, hogy elkezdjek gyakorolni magamtól. Nincs szükség itt semmi tanfolyamra.
2022. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!