Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki 30 éves...

Van itt olyan, aki 30 éves korában vagy afelett váltott pályát?

Figyelt kérdés

Leírnátok a tapasztalatotokat? Miről mire váltottál?

Anyagilag nem okozott-e problémát?

Honnan tudtad, hogy váltani akarsz?

Nem bántad meg?



2022. jan. 24. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Eü-ről váltottam IT-ra. Alapszak, majd mesterszak, összesen 5 év, plusz sok sok száz óra tanulás itthon pluszban. 35 évesen váltottam. A világért sem bántam meg. Anyagilag nem volt gond, levelezőn végeztem, dolgoztam végig. A motivációm egyértelmű volt, nem akartam tovább csinálni, amit csináltam. Nem gondolkodtam rajta sokat, felszívtam a bátorságomat és minden erőmet beleadtam. Megérte, nem bántam meg, csak azt, hogy még nem korábban léptem meg, mást nem.
2022. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még a váltás előkészületeinél tartok (tanulok a másoddiplomáért), de szintén egészségügyből szeretnék menekülni IT irányába. 37 éves vagyok. Anyagilag nem gond, mert dolgozom, csak ugye az egyetemmel nehezebb haladni, ha orrba-szájba ügyel az ember. Onnan tudtam, hogy váltani szeretnék, hogy teljesen boldogtalan vagyok a mostani életemmel.
2022. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, mert én IT Helpdesk/Analyst munkatársból váltottam tanárira (német-infó). Szóval a jövőben valszeg kevesebb lesz a fizetésem, de elegem van a stresszből meg a globális piacból xD. 26 évesen kezdtem a tanárit tavaly, mivel már volt egy angol alapdiplomám már nem olyan sok van hátra. De közel 30 leszek, mire kezdhetek tanítani.
2022. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én még csak tanuló vagyok az egyetemen de valószínűleg pályára sem fogok lépni :D amugy szoc. Munka szakon vagyok és az egészségügy felé fogom venni az iranyt.
2022. jan. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Epitőiparból sok épitomernök ismerősöm váltott màs műszaki területre.
2022. jan. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!