Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha engem inkább a kereskedelem...

Ha engem inkább a kereskedelem érdekel, menjek át kermakra, gazdmen helyett?

Figyelt kérdés
A pénzügy, számvitel annyira nem mozgat meg, inkább a kereskedelmi láncok vezetői beosztásai.
2022. febr. 7. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell, teljesen jó a gazdmen is erre a célra, max. mesterszakra marketingre mész.
2022. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szándékozom mesterre menni, bár ki tudja mit hoz a jövő.

Ha azt mondod jó a gazdmen akkor jó :)

2022. febr. 7. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vezető beosztásnál kb teljesen mindegy,hogy milyen alapszakod van, a mester kb elvárt. Több éves/évtizedes tapasztalat szükséges hozzá, nem lehet arra alapozni, hogy mindenképp vezető szeretnél lenni.

Egyetemtől függ egyébként, de általánosságban elmondható, hogy inkább a marketinget nyomatják kereskedelem és marketingen. Ha inkább a kereskedelem érdekel, akkor inkább a nemzetközi gazdálkodást javasolnám, ott több a logisztika.

2022. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1 évet most már beletoltam ebbe a szakba, nem szeretnék átmenni már nemzetközi gazdálkodásra, pedig most hogy mondod, jobb lett volna

a BGE-re járok, a kvik-en ahogy hallottam inkább a kereskedelem van hangsúlyban, a kkk-n van a marketing. van kereskedelmi, kereskedelmi logisztika, kereskedelmi kommunikáció specializáció is

2022. febr. 9. 00:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig egy vezető beosztásban inkább a pénzügy meg a menedzsment a fontos, nem a kereskedelem. Meg amúgy is munkában tanulod meg a szakmát, nem az egyetemen. Teljesen jó helyen vagy, csak keress releváns gyakornoki helyet sürgősen.
2022. febr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!