Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógytesin muszáj mezítláb lenni?

Gyógytesin muszáj mezítláb lenni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 11:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10

Mindenkinek vagy csak azoknak, akik lúdtalpasok?

2022. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#11

Mindenkinek kötelező mezítláb lenni, azoknak is, akik gerinc, azoknak is, akik talp gond miatt járnak. Már úgy kell kimennünk az öltözőből, hogy mezítláb vagyunk, nincs zokni rajtunk.

2022. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#12


Köszi! Ha mindenki mezítláb van úgy, szvsz nem gáz a dolog. Gyógytesin nekem akkor volt rossz érzés, amikor csak nekem kellett levennem a zoknit. Hiába volt nálam a tornacsukám, egyszer csak eszébe jutott a tanárnőek, hogy nekem mezítláb kell tornáznom, a többieknek pedig zokniban. Úgy általában nem zavar, ha mezítláb kell tornázni, de egyedül nem annyira jó.

2022. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!