Mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Ma testneveles oran fejenallast kellett csinalni, viszont en regebben sem tudtam csinalni ilyeneket. Tudom hogy ez alap, es hogy eleg bena vagyok. Viszont en kellemetlenul erzem magam ezeknel a feladatoknal. Na de a lenyeg, megmondtam a tanar urnak hogy en kellemetlenul erzem magam es nem szeretnem ezt megcsinalni. (Ehez az is hozza jarult h lattam ahogy mas lanyoknak a combjat fogja, tisztaban vagyok vele, hogy azert csinalja h ne torjuk ki a nyakunkat) szoval mondta, hogy bevag nekem egy egyest, pedig en tisztan elmondtam neki hogy en rosszul erzem magam ezeknel. Ezert az atlagom 5osrol 3asra ment le. Ha osztalyozza a heten es egyest ad akkor elegge kozel leszek a bukashoz. A kerdesem az lenne h tudnek tenni valamit az ellen h beirjon ezert egyest? Tudom olyanokat fogtok irni h hat csjnaljam meg a feladatot viszont en nem tudom leirni h milyen kellemetlenul erzem magam ilyenkor:(
2022. febr. 8. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj az osztályfőnökkel, vagy kérd meg anyukádat, hogy beszéljen vele. Esetleg "betegedj le" amikor osztályozná.
2022. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan opció esetleg, hogy osztálytárs segít a tanár helyett?

Illetve otthon is gyakorolhatod. Ha amiatt érzed kellemetlennek, hogy hogy nézel ki közben, gondolj bele, hogy ugyanúgy nézel ki, mint bárki más (nyilván nem a tornász meg miegyéb olimpikonokra gondolok)

Esetleg le lehet dumálni, hogy másik feladatot szeretnél elvégezni helyette

2022. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem alap, nalunk alig tudta valaki rendesen megcsinalni, a lanyok kozul kb 2 vagy 3 a tizen akarhanybol. en se tudtam, marhara nem erdekelt az egyes. nem is ertem miert osztalyozzak meg mindig a tesit. van aki egyszeruen nem jo ebben. fekvotamaszozni se tudtam sose. pont nem erdekelt hogy 1est kaptam minden alkalommal
2022. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!