Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen laptopokat osztogatnak...

Milyen laptopokat osztogatnak most a 9.-es diákoknak az oktatási intézményekben?

Figyelt kérdés

Milyen feltételek mellett használhatják őket? Azaz, milyen feltételeket foglaltak a szerződésbe?

Mire használhatják őket? Pl.: magáncélra is (lásd egy egyszerű facebookozásra), vagy figyelik mit csinálnak rajtuk?

Milyen márkájú, illetve milyen konfigú?

Van aki ellenezte, nem fogadta el? Miért?


Köszönöm, ha válaszolsz. Mivel nincs 9.-es ismerősöm, de érdekel a téma, így csak itt tudom megkérdezni.



2022. febr. 17. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
A sok lurkó most a mi adónkból vett eszközökön fog tanulás helyett facebookozni játszani meg netflixezni
2022. febr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Konkrétan még csak most kellett megigényelni, szóval szerintem senkinek fingja sincs róla, hogy milyet fogunk kapni. És csak, hogy #1 is megnyugodjon, rengetegen vannak, akiknek amúgy is van laptopjuk, szóval ők biztosan nem azon fognak netflixezni, amit az államtól kapnak.

A felhasználással kapcsolatban pedig nyílván vannak olyan kitételek, hogy nem lehet torrentezni, felnőtt tartalmat fogyasztani, és hasonló dolgok, de nem hiszem, hogy ezt túlzottan szigorúan fogják ellenőrizni

2022. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves #2-es, köszönöm a választ! Azt hittem mostanában kapják a gyerekek a laptopokat, nem hogy még csak most igényelik a szülők, iskolák. :D
2022. febr. 18. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!