Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért ennyire hasznavehetetlen...

Miért ennyire hasznavehetetlen, arrogáns és okádék minden egyetemi intézményben a tanulmányi osztály?

Figyelt kérdés
2022. febr. 22. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy jó kérdés, talán kevesen vannak, túlterheltek, és olyan dolgokat kérnek rajtuk számon a diákok, amire semmi ráhatásuk?
2022. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt sem csinálják, amire van ráhatásuk sajnos...
2022. febr. 22. 13:41
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Már mindenhol tanultál?
2022. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Minden magyar egyetemről vannak ismerőseim. És 4 intézményben magam is tanultam, igen.
2022. febr. 22. 13:56
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert közvetlenül nem érdekeltek abban, hogy a hallgatók elégedettek legyenek a munkájukkal. Épp ellenkezőleg: ellenérdekeltek! Ha egy tanulmányi osztályon készségesek és segítőkészek volnának a munkatársak, akkor az arra inspirálná a hallgatókat, hogy szívesen ugorjanak be egy-egy tanácsért hozzájuk, vagy hogy mindenféle kérvényeket nyújtsanak be. Így a tanulmányi osztály alkalmazottainak többletmunkája keletkezne. Eszük ágában sincs tehát így viselkedni. Épp az a céljuk, hogy a hallgatók minél többen, messziről elkerüljék őket, s ez legegyszerűben undok, lekezelő viselkedéssel érhető el.
2022. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
Keveset keresnek, nincsenek megbecsülve, emberekkel foglalkozni meg borzasztó. Ezt majd te is megtapasztalod, hogy mennyi tapló gyökér ember van a világon, akik az életkedvet is elveszik. Nagyjából ezért. Egyébként én mindig megkaptam tőlük, amit akartam, kisebb nagyobb nehézségek árán.
2022. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"majd te is megtapasztalod"


Köszi, de nem vagyok már 20 éves. A negyedik diplomámnál tartok levelezőn, van fogalmam a munka világáról és az életről is.

2022. febr. 22. 16:25
 8/17 anonim ***** válasza:
13%

7:

Ahha, ezek szerint újdonság neked még ez. Meg az is, hogy a bolti eladó is tud bunkó lenni, a kalauz, az ellenőr, az orvos, az ápoló, meg nagyjából minden ember.

2022. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
13%
Egyébként nem értem hogy jön a TO-s bunkósághoz az, hogy hány diplomád van. :DD
2022. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, ezzel egyedül vagy, kedves 9-es.
2022. febr. 22. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!