Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért ennyire hasznavehetetlen...

Miért ennyire hasznavehetetlen, arrogáns és okádék minden egyetemi intézményben a tanulmányi osztály?

Figyelt kérdés
2022. febr. 22. 13:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%
Két lányom is egyetemet végzett. Egyik sem panaszkodott soha arra, hogy a TO nem működik rendesen. Sőt, amelyikük a pécsi egyetemen járt orvosira, egyenesen dícsérte a "TO-s néni"-t.
2022. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Okádék a nénikéd... :)


Jártál néhány egyetemre, de azt írod "mindegyik". Úgy látom a szavak jelentése sem megy.


Aztán pontozgass, kit érdekel, más eszközöd nincs, annak ellenére, hogy sötét vagy.

2022. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, jó eszköz, ha ennyire magadra veszed ;)
2022. febr. 22. 21:36
 14/17 anonim ***** válasza:

Én Elte PPK-ra járok és egy rossz szót nem tudok mondani a TO-ra.. mindig megkaptam amit kértem/kérdeztem tőlük, 1-2 napon belül jött is válasz.

Persze emailben kerestem őket mindig, mert gyorsabban elértem őket így, minthogy a telefont csesztessem egész nap, tudom hogy kevesen vannak és nincs rá kapacitásuk.

Szóval nem kell általánosítani.

2022. febr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
PTE-TTK-n is full normálisak amúgy.
2022. okt. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Hát jó Nektek. Nekem is negatív a tapasztalatom, de nagyon. Gyomorgörccsel megyek be és sírva jövök ki. Lekezelőek és úgy beszélnek mint a kutyával. Sőt, tárgyfelvételi kérelmet akartam leadni, azt mondta le se adjam, mert el fogja utasítani a kérelmemet. Ez a Debreceni sajnos. De van másik karon barátnőm, ahol meg szerinte rendesek.
2023. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15. vagyok. Így majd egy év távlatából nekem is más a véleményem róluk. Segítőkészség 0. Én az ilyen hozzáállás miatt is gondolkozom a váltáson. Érdekes egy hely a PTE is.
2023. aug. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!