Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon szenvedek a szakdolival...

Nagyon szenvedek a szakdolival, a témavezetőmet nem akarom ilyenekkel zaklatni... Léteznek vajon olyan magántanárok, akik szakdoli írásban segítenek? Anno akadozós tantárgyból (matek, francia) jártam magántanárhoz gimiben. Most szakdolihoz kéne.

Figyelt kérdés
Ja, és nem lakom Magyarországon, de egy pesti egyetemen fogok diplomázni, tehát ráadásul online magyar nyelvű segítségre volna szükségem...
2022. febr. 22. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Insta: @szakdolgozatszerkesztes
2022. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Milyen szak?
2022. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

a témavezetőd azért kapja a fizetését, h. tisztességesen segítse a hallgatókat, tehát nyugodtan kérdezz tőle.

én is rengeteget kérdeztem, soha nem éreztem zaklatásnak, ő sem.

nem egy noname emberke fog neked segíteni, hanem az oktatód, akinek ebben van tapasztalata, és jártas a te egyetemed dolgaiban.

2022. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
IQ Factory
2022. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bátran kérj segítséget a témavezetődtől. Próbáld meg, hogy összeírod egyben a kérdéseid, és akkor nem kell sűrűn felkeresned, csak néhány alkalommal. Nálam ez bevált. Sok sikert hozzá! :)
2022. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!