Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kéne megírni ezt?

Hogy kéne megírni ezt?

Figyelt kérdés

Kell egy kézzel írott "kis" levél az iskolába.


-Bemutatkozás (szűk család)

-Lakhely

-Hogyan találtam meg, honnan hallottam az iskoláról

-Milyen céljaim vannak az iskol elvégzése után.

-erősségek rólam ami segít beilleszkedni.

-szabad idős tevékenységeim


Oké megvan kb hogy hogy fogom megírni. De ennek egy A/4es lapnak kell hogy legyen. Tudnátok olyan mondatot mondani ami ide jól jöhet? Vagy esetleg csak segíteni?


~egy aggódó diak



2022. febr. 26. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Önéletrajz (Takács Géza, 2008. 05. 11.)

Koborfalván születtem. Jelenleg Lilaházán élek a családommal. Édesapám bérgyilkos, anyám politikus. Két nagyobb testvérem van, az egyik orvos és már külföldön él, a másik tanárnak tanul a Károli Gáspár Református Egyetemen.

Jelenleg a komlói Vlagyimir Iljics Lenin Általános iskola utolsó évét végzem, a .../C osztályban. A kedvenc tantárgyaim.... ezen kívül nagyon érdekelnek még az alábbi témák:

- űrhajózás

- pszichológia

- patológia

Ezekről sokat olvasok, a kedvenc szerzőm...

Mivel az űrhajózás egyik nyelve az orosz, elsősorban az orosz nyelv tanulási lehetősége miatt szeretnék a Noszlopy Gáspár Gimnáziumban továbbtanulni. Az iskola jó hírneve és viszonylagos közelsége is vonzó a számomra.

2022. febr. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!