Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga első bukásom,n...

Forgalmi vizsga első bukásom,nagyon lehangolt vagyok,azóta csak ezen jár a fejem,úgy érzem képtelen vagyok rá,mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Nagyon túl stresszeltem,jobbra helyett balra mentem és a többi,iszonyat stressz volt bennem,hogy tudnám magam lenyugtatni? Másodikon talán már nem leszek annyira feszült ? Ki hogy tapasztalta ?

2022. márc. 16. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én többet tanultam a bukott vizsgámból, mint az előtte lévő 10 órán összesen. Elizgultam én is, persze nagyon rossz volt utána. Viszont utána, mikor legközelebb mentem órára, összehasonlíthatatlanul jobban ment, még én is meglepődtem. Másodjára simán meglett. Azt semmiképp se mondogasd magadnak, hogy képtelen vagy rá, nekem szinte egy ismerősömnek se lett meg elsőre, nem olyan nagy dolog ez.
2022. márc. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából úgy éreztem,hogy erre én még nagyon nem vagyok kész,vagy csak a csalódottságbak tudhatom be ezeket a negatív érzéseket ? Eddig minden okés volt a vezetésemmel,de most valahogy 10 p után állíthattam is le a motort :(
2022. márc. 16. 09:31
 3/13 mantis religiosa ***** válasza:
72%
Aki legalább egyszer nem bukik meg, az nem is tanul meg vezetni rendesen.
2022. márc. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Annyira fusztráló ez az érzés, már csak azért is mert nagyon nagy szükségem lenne arra a kártyára,illetve rengeteg pénz is ki megy egy új vizsgára plusz már ott áll lent a ház előtt a gyönyörű autóm amibe nem tudok vele ülni :(
2022. márc. 16. 09:39
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
3. Ostobaság!
2022. márc. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#4, ahhoz, hogy beleülj, nem kell jogosítvány. Csak addig ne vezesd, amíg nincs meg.


Egybként a nagytöbbség egyszer megbukik, és olyan is sok vsn, akinek harmadikra sikerül csak. Nincs ezzel semmi gond, egyébként is akkor tanulsz meg vezetni, ha már egyedül vezetsz.

2022. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A bukásból és a sikertelenségből lehet a legtöbbet tanulni. Nekem elmondta az oktatóm hogy akiknek elsőre sikerült azok sokkal rosszabbul vezetnek, mint akiknek másodszorra vagy harmadszorra sikerült...és ezt nem csak ő gondolta így az autósiskolánál.
2022. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Remélem a második már nem lesz ilyen stresszes túl gondolt 😔😔
2022. márc. 16. 10:08
 9/13 mantis religiosa ***** válasza:
49%
#5! Nem az. Statisztika és tapasztalat.
2022. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
iLYEN statisztika nincs, a tapasztalat meg szubjektív, szóval ostobaság.
2022. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!